Jump to content

wars

Użytkownicy
 • Content count

  36
 • Joined

 • Last visited

About wars

 • Rank
  Ranga: Student
 • Birthday 08/10/1958

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  II wojna światowa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  zywiec

Recent Profile Visitors

329 profile views
 1. Czy byłby sie Panchętny do podzielenia sie informacjami dotyczacych ppłk Karola Czulaka z Międzybrodzia?

  Jacek

 2. Kedyw OW AK - biogramy

  Dawaj dalej(bardzo ciekawy temat) pozdrawiam...
 3. Glosu nie zabieram ala wasze posty czytam i duzo sie ucze na starosc,Panowie wszystkiego naj naj,KOCHAJ MY SIE WZAJEM POLSKA BEDZIE RAJEM,
 4. Przebicie do Śródmieścia

  Rozumie nie bylo tematu. Pozrawiam...
 5. Przebicie do Śródmieścia

  Mowisz ze przez swoich zostal dobity ciekawe ktory zecydowal sie na taki krok, chociaz temat przebicia byl szeroko dyskutowany na forum MPW to pierwszy raz spotkalem sie z tym dostrzeleniem,ale takim autorytetom w kwesti PW jak kolega trzeba wierzyc. Ps. masz moze nowa wersje plytki CD,bo stara z przed 3lat posiadam. Pozdrawiam...
 6. Przebicie do Śródmieścia

  Wathfor co znaczy dopisek (DOSTRZELONY) przy Siennickim? Gdzies czytalem ale pamiec zawodzi ze po udanym przebiciu Moro wysyla patrol po rannego Bora. Pozdrawiam!!!
 7. Gdzie, co, za ile?

  Dzieki.
 8. Gdzie, co, za ile?

  Panowie gdzie mozna dostac Egzekutora? U nas na tej prowincji zapomnij.
 9. W piatki byla Pora na Telesfora, Ekran z Bratkiem i pan Adam Slodowy (jak zrobic kusze czy proce) ech fajne czasy.
 10. Czas honoru III

  Dlaczego ma racje.
 11. Cytat pochodzi z dyskietki "Lotwora" która mi kiedyś podesłał. Za brak podania źródła przepraszam będę pamiętał na przyszłość.
 12. Natarcie na Gesiowke mialo wylacznie na celu uwolniwnie wiezniow "Zydow'.Poczatkowa odmowa pplk. "Radoslawa" podyktowana byla wzgledami czysto wojskowymi.Dowodca zgrupowania niewidzial korzysci operacyjnych tego uderzenia, gdyz nosil sie z zamiarem wyprowadzenia swoich oddzialow do Puszczy Kampinoskiej. poza tym kontakt ze Starym Miastem wprawdzie utrudniony ale byl utrzymywany.
 13. Powstańcza galeria

  Po smierci ppor."Naprawy"i Jerzego Szaniawskiego ps. "Slon" oddzial wykonawczy bespieczenstwa i kontrwywiadu "993/W"jako 1 kompania baonu "Piesc" w sile okolo 120 ludzi 2.08.44r. przjela kryptonim "Zemsta".
 14. Nie bron Boze ja tylko wymienilem baony i miejsca ich walk ktore mnie interesuja najbardzie,oczywiscie cale PW jest w kregu mojej uwagi.
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.