Jump to content

kleopatra

Użytkownicy
  • Content count

    36
  • Joined

  • Last visited

Posts posted by kleopatra


  1. To jest tylko dla mnie dowodem, że podejrzany z niego typek był. A bohaterstwo człowieka, który najpierw zdradza a potem sie przysłuża państwu, nie ze względu na dobro owego państwa a na swoje, jest wątpliwe.


  2. Oby znała, ale oby nam się nie zdarzało trafiać na takie ewenementy. Ja bym go nie wywyższała do rangi bohatera. Przyczynił się dla dobra kraju, ale nie dlatego, ze chciał. A co powiecie o jego śmierci? podobno zmarł w niewyjaśnionych okolicznośiach.


  3. No ten Eddi Chapman był niezły. Przeczytałam książkę o nim, tą najnowszą pt.:"Agent Zigzag". Miał talent, niesamowite życie i wiele, ale to wiele przygód. Może nie był ideałem pod względem osobowości, bo przebiegły z niego cwaniak, ale jako podwójny agent dawał sobie bardzo dobrze radę.


  4. Fakt, oprócz kilku niezłych skeczy (dla mnie to np. monolog górala) to Daniec dla mnie to taki typowy, mało śmieszny chłop, który z prostym, raczej niewyszukanym humorem w sam raz wpasowuje się w gusta większości publiki, przychodzącej na mrągowskie, opolskie itd. kabaretony... Raczej mało wyszukanie i raczej mało śmiesznie.

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.