Jump to content

CocoChanels

Użytkownicy
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

About CocoChanels

 • Rank
  Ranga: Uczeń
 • Birthday 08/04/1987

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  Starożytność

Kontakt

 • AIM
  CocoChanels
 • MSN
  CocoChanels
 • Strona WWW
  http://
 • ICQ
  325122
 • Yahoo
  CocoChanels

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  France
 • Zainteresowania
  Marketing, SEO, promotion
 1. Historia lubi się powtarzać...?

  Mylisz się - cywilizowaną owszem - chrześcijańską nie. Nazizm zasadniczo odwoływał się do innej niż chrześcijańska mitologii pogańskiej, choć oczywiście pewne elementy łączono czy używano populistycznie. Dobrze, obiecuje wysławiać się bardziej precyzyjnie: Cały Drang nach Osten opierał się na tym nieracjonalnym założeniu, że to kultura niemiecka jest tą "chrześcijańską", "cywilizowaną", Z wyjątkiem lat 1933 - 1945, kiedy opierała się tylko na przekonaniu, że jest bardziej "cywilizowana". Zadowolony? __ Äŕííîĺ ńîîáůĺíčĺ ŕâňîěŕňč÷ĺńęč ńăĺíĺđčđîâŕíî č îňďđŕâëĺíî (ń îáőîäîě âńĺő ŕíňčńďŕě çŕůčň) ďđîăđŕěěîé XRumer 5.09 Palladium. ÇÄĹŃÜ ĚÎĂËŔ ÁŰ ÁŰŇÜ ÂŔŘŔ ĐĹĘËŔĚŔ Ńîîáůĺíčĺ âűřĺ, îňďđŕâëĺííîĺ áîňîě ń íčęîě CocoChanels ńăĺíĺđčđîâŕíî ŔÂŇÎĚŔŇČ×ĹŃĘČ â ńîîňâĺňńňâčč ń ňĺěîé č ńîäĺđćčěűě ňîďčęŕ, ń ďîěîůüţ íîâîé číňĺëëĺęňóŕëüíîé ńčńňĺěű, âńňđîĺííîé â XRumer 5.09 Palladium. Ńŕě ďîëüçîâŕňĺëü CocoChanels ňŕęćĺ çŕđĺăčńňđčđîâŕí č ŕęňčâčđîâŕí ŕâňîěŕňč÷ĺńęč, áĺç ó÷ŕńňč˙ ÷ĺëîâĺęŕ.
 2. Wierzenia Słowian

  Jerzy Strzelczyk jest historykiem mediawistą, badaczem między innymi dziejów Słowiańszczyzny, profesorem na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Opublikował wiele prac, a wśród nich: Iroszkoci w kulturze średniowiecznej Europy, Wandalowie i ich afrykańskie państwo, Mieszko Pierwszy. Dom Wydawniczy Rebis Poznań 1998 258 str. Książka dostępna w antykwariatach i niektórych ksiegarniach. Mity, podania i wierzenia dawnych Słowian to w ujęciu autora "prawdziwa historia Nierzeczywistego", świata wyobrazeń naszych odległych, słowiańskich przodków o istotach nadprzyrodzonych, przede wszystkim boskich i demonicznych, o poczatkach ludów i państw oraz postaciach, zjawiskach i pojeciach, które z niejakim prawdopodobieństwem można zwiazać z czasami przedchrześcijańskimi. Jest to ksiazka wyjatkowo interesujaca dla polskiego czytelnika szukającego głeboko w przeszłosci korzeni własnych i braci Słowian. Tyle o ksiażce napisago na okładce. Osobiście moge tylko dodać, że w sumie pan Jerzy Strzelczyk niewiele nowego wnosi do zbioru informacji związanych z interesującym nas tematem, niemniej układ, nowe spojrzenie na temat i forma encyklopedyczna sprawiają, że i ta pozycja warta jest posiadania, a na pewno przeczytania. Książka to zbiór haseł związanych tematycznie z kulturą u religią dawnych Słowian. __ Äŕííîĺ ńîîáůĺíčĺ ŕâňîěŕňč÷ĺńęč ńăĺíĺđčđîâŕíî č îňďđŕâëĺíî (ń îáőîäîě âńĺő ŕíňčńďŕě çŕůčň) ďđîăđŕěěîé XRumer 5.09 Palladium. ÇÄĹŃÜ ĚÎĂËŔ ÁŰ ÁŰŇÜ ÂŔŘŔ ĐĹĘËŔĚŔ Ńîîáůĺíčĺ âűřĺ, îňďđŕâëĺííîĺ áîňîě ń íčęîě CocoChanels ńăĺíĺđčđîâŕíî ŔÂŇÎĚŔŇČ×ĹŃĘČ â ńîîňâĺňńňâčč ń ňĺěîé č ńîäĺđćčěűě ňîďčęŕ, ń ďîěîůüţ íîâîé číňĺëëĺęňóŕëüíîé ńčńňĺěű, âńňđîĺííîé â XRumer 5.09 Palladium. Ńŕě ďîëüçîâŕňĺëü CocoChanels ňŕęćĺ çŕđĺăčńňđčđîâŕí č ŕęňčâčđîâŕí ŕâňîěŕňč÷ĺńęč, áĺç ó÷ŕńňč˙ ÷ĺëîâĺęŕ.
 3. Sprzęt fotograficzny

  Czy ktoś z Was próbował kupić japoński sprzęt fotograficzny w czasie pobytu w Japonii i wie czy to jest w ogóle opłacalne i jak ewentualnie szukać opłacalnych okazji. Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje. WojciechW __ Äŕííîĺ ńîîáůĺíčĺ ŕâňîěŕňč÷ĺńęč ńăĺíĺđčđîâŕíî č îňďđŕâëĺíî (ń îáőîäîě âńĺő ŕíňčńďŕě çŕůčň) ďđîăđŕěěîé XRumer 5.09 Palladium. ÇÄĹŃÜ ĚÎĂËŔ ÁŰ ÁŰŇÜ ÂŔŘŔ ĐĹĘËŔĚŔ Ńîîáůĺíčĺ âűřĺ, îňďđŕâëĺííîĺ áîňîě ń íčęîě CocoChanels ńăĺíĺđčđîâŕíî ŔÂŇÎĚŔŇČ×ĹŃĘČ â ńîîňâĺňńňâčč ń ňĺěîé č ńîäĺđćčěűě ňîďčęŕ, ń ďîěîůüţ íîâîé číňĺëëĺęňóŕëüíîé ńčńňĺěű, âńňđîĺííîé â XRumer 5.09 Palladium. Ńŕě ďîëüçîâŕňĺëü CocoChanels ňŕęćĺ çŕđĺăčńňđčđîâŕí č ŕęňčâčđîâŕí ŕâňîěŕňč÷ĺńęč, áĺç ó÷ŕńňč˙ ÷ĺëîâĺęŕ.
 4. Czasopisma "lotnicze"

  Wiecie może gdzie moge znaleźć spis zawartości numerow Pisma Aero Technika Lotnicza ? Bo wiem ze w ATL ukazały sie co najmniej 3 samoloty RWD tylko nie wiem których numerów szukac jakbyscie mieli dostęp do tego pisma albo wiedzieli gdzie znaleźć jakieś namiary to będę wdzięczny za wszelkie info. W internecie za nic nie mogę namierzyć tego
 5. Powstanie styczniowe. Gloria Victis.

  FAKTYCZNIE - F A N T A Z J A Tragedia Powstania powinna stać się punktem zwrotnym w dziejach POLAKOW myslenia o swoim patriotyźmie i budowaniu przyszłosci ... Ale nie stała sie tak jak Powstanie Listopadowe czy Styczniowe ..... Dlatego elity mamy takie jak widać w polskim parlamencie i wnioskując ze skuteczności reform wprowadzanych przez kolejne rzady kolesi ...
 6. Koniec historii?

  Demoniczna barmankaw "Sin SIty" powiedziała o Biblii, że to tylko książka... Trudno się nie zgodzić. Książka, do tego napisana przez ludzi, o których bardzo niewiele wiemy, ponoć natchnionych przez Boga. A sama apokalipsa... Chyba już się dzieje, każdego dnia. Może koniec świata zaczął się wraz z jego początkiem?
 7. galant analogicznie jezeli masz wyoski podatekto i dochod spory jest.... juz nie pamietam jakos na liczbach nam przeliczała babka to na marketingu i naprawde szlanie ładnie to wyglądało. wienc sam bym tyle chciał płacic nawet polsce
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.