Jump to content

revalver

Użytkownicy
 • Content count

  2
 • Joined

 • Last visited

About revalver

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  Inna
 1. Matura 2011 jak się zacząć uczyć już teraz?

  ok, wielkie dzięki panowie postaram sie nadążyć chociaż z szukaniam rzadszych tytułów moge mieć problem, bo miasto małe to i biblioteka mała a żeby wszystko kupować też nie ma pieniędzy
 2. Wolałbym się zacząć uczyć już teraz, jako że historia to jednak przedmiot który ma różne zakątki, a ja chciałbym ją zdawać na rozszerzeniu. Czy macie jakieś propozycje jak się uczyć już teraz ? Niestety w szkole używamy podręcznika z wyd. nowa era panów Leszka Mrozewicza i Roberta Śniegockiego, który niezbyt mi pasuje no, ale cóż zrobić. Obecnie nie mam jakiś większych pomysłów jak się uczyć oprócz tego, aby po każdej przerobionej epoce przeczytać jakąś bardziej fachową książkę omawiającą ten okres no i w domu jeszcze przerabiam podręczniki rozszerzone z Operonu. Jeśli macie jakieś propozycje książek którymi mógłbym podsumować epoki to bardzo bym prosił o wypowiedzenie się, oczekuję też jakiś propozycji co do stylu nauki. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.