Jump to content

Brego

Użytkownicy
 • Content count

  56
 • Joined

 • Last visited

About Brego

 • Rank
  Ranga: Licencjat

Kontakt

 • AIM
  9845411

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Gdańsk
 • Zainteresowania
  Historia, Muzyka, Fantasy, Gry Komputerowe, Literatura
 1. Quiz Średniowiecze

  Sekretarzyk ?
 2. Quiz Średniowiecze

  No własnie mnie też, tylko wydaje sie za proste, to nic nie mówiłem .
 3. Quiz Średniowiecze

  Zagląda, ale to dość trudne. Niewielo osób intersuje się zwłokami. Ale że jak zabierano? Na miejsce zamieszkania rodziny?
 4. Asasyni - prawda/legenda

  Jeśli chodzi o dzisiejszy terroryzm to raczej chodzi o pieniądze. No chyba że mówimy oo strefie gazy na przykład. Tam przypadki że 5 latek zabił 6 latka procą rzemieniową to wydarzenie na porządku dziennym
 5. Rycerz i wojna

  W którym to było opowiadaniu?? Nareszcie ktoś
 6. Rycerz i wojna

  Zależy o co chodzi, czy o wycinanie chłopów, czy o bycie ściąganym widłami z konia No ale musimy podzielić rozrywkę na stopnie. Chłopi- Ubijanie masła, tańce głupców i nocki w łożu z kochanką Mieszczanie- Do rozrywek chłopskich dochodzą bogate domy publiczne w których nie ma brudnych nieżądnic, a "wytrenowane" kurtyzany. Ogólnie można poszwendać się po mieście i pooglądać turnieje Duchowni-... A Teraz do sedna, Rycerstwo. Rycerz miał ballad, biesiad, burdeli i turniejów po tąd, a poza polowaniami i wojną nie było raczej takiego "hardcoru" a każdy potrzebuje czasami troszkę adrenaliny. Co do mojego poprzedniego postu- Rycerz zaklejony płytami nie przestraszy się stadka chłopków, mimo całego twojego peklowania ,Wołodia(z całym szacunkiem) bo ma jeszcze kumpli z oddziału, lepsze uzbrojenie i więcej doświadczenia. Tak więc co do mojego parkowania w temacie, wojna była rozrywką, chyba że rycerz zmarł.
 7. Skarb Templariuszy - mit czy fakt?

  Skarb?! Pff... Bajkanie spotkałem się z żadnymi konkretnymi dowodami które wskazują na prawdę istnienia jakiejś tam arki przymierza czy coś tam. Nie uwierzę, jak nie zobaczę! Możecie adorować mój mózg różnymi poszlakami, będe wdzięczny
 8. Rycerz a samuraj

  Vis, tylko żartowałem A co do bisento, dzięki za odpowiedź. P.S. Co za herb masz w ava? Takie pytanie to w innym temacie, albo najlepiej na PW. Nie róbmy off-topic. // Nar
 9. Rycerz i wojna

  Wojna chyba mogła być zabawą gdy jeden rycerz bez problemu wycinał sobie stado chłopów w przeszwkach, którzy pierwszy raz w zyciu trzymają w łapach broń. Bo sam przyznam że sam bym się ubawił przy czyms takim.
 10. Rycerz a samuraj

  Vis Sorry. Chyba byłem pijany A co do "Bisento"- Wygląda to zupełnie ja Guan-Dao. Czy ja o czymś nie wiem?
 11. Rycerz a samuraj

  Napewno uzbrojeniem. Napewno kodeksem. i napewno stylem walki. Moim zdaniem lepsi byli rycerze. Szyki, strażnice itp. U samuraja była tylko katana, rzucali się na kamikadze.
 12. Było to trudno ugasić bo- Wolno ściekało, trudno wsiąkało"nawet w piasek"itp. to był taki "średniowieczny napalm". Jeśli chodzi o metalowe rury, to był to pierwowzór "miotacza ognia". Receptura tej technologii była strzeżona pod karą śmierci z torturami. Nigdy nie podejrzewał bym średniowiecznych kołków o taką technologię!
 13. Quiz Średniowiecze

  To ciekawe, bo jak czytałem gazete rycerską, było tam napisane że ogień grecki można było ugasić TYLKO poprzez odcięcie dopływu powietrza. A o tym occie to pierwsze słyszę
 14. Quiz Średniowiecze

  Poprzez odcięcie dopływu powietrza.
 15. Quiz Średniowiecze

  Viss, skąd Ty wiesz takie rzeczy ?!
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.