Jump to content

G@wron

Użytkownicy
 • Content count

  56
 • Joined

 • Last visited

About G@wron

 • Rank
  Ranga: Licencjat

Kontakt

 • AIM
  5034599
 1. "Opór"

  No to już wiem, że nie ma sensu oglądać
 2. Wasze zdjęcia

  Porządkując dysk wpadłem na parę planów wypracowań na historię i... zdjęcia Czerwiec 2008. [kliknij by powiększyć]
 3. Wasze zdjęcia

  A czy oczekiwałem docenienia ?
 4. Wasze zdjęcia

  Witam, ostatnio jedynie spammuję, zamiast porwadzić dysputy historyczne, ale co tam Na samolotach się ktoś zna ?! Od strony technicznej: falowanie, nie ostro, słabe światło, poruszone
 5. Astronomia czyli wieści z nieba

  Dokładniej to mój teleskop + EOS
 6. Astronomia czyli wieści z nieba

  z 6 stycznia 2009,
 7. Syndrom maturzysty

  No tak w końcu ta matura... (a miała być wcześniej :roll: ) Syndrom ?! Jako, że jestem z natury leniwy zaczynam raczej odczuwać brak czasu do matury, zaległości duże, ambicje jeszcze większe. Ale zobaczymy co wyszło na maturach próbnych i skonfrontujemy to wszystko z rzeczywistości. Należę raczej do osób bezstresowych. Systematyczna nauka to klucz do sukcesu tak jak pisze Jarpen. Przez ostatnie trzy miesiące tak pracowałem i miałem czas na wszystko, a i stopnie dobre Poczekamy na rozwój wydarzeń bliżej kwietnia, moje ambicje studenckie to raczej nie UW, UJ więc może będzie dobrze.
 8. I Quiz Gwiazdkowy - pytania

  hehe wujek Winston, "ja jutro będę trzeźwy, a pani ciągle brzydka" Brawo, twoja kolej.
 9. Zabytki w moim mieście

  Zamkną ulice Łukasińskiego i Akademicką, a więc i rondo. Podobno ma być budowana "obwodnica" starówki od strony osiedla Promyk. No tak można było uściślić, że kompleks Starego Miasta 8)
 10. I Quiz Gwiazdkowy - pytania

  Mam tendencję do łatwych pytań :roll: O kim mówiono, że jedyne co miał w zanadrzu to butelka Whiskey ? O którym polityku uściślając, podpowiedź co do narodowości znajduje się w pytaniu
 11. Zabytki w moim mieście

  dzionga, mi się nasz park bardzo nie podoba, wolałbym powrotu fortyfikacji, Twierdza Zamość :twisted: :twisted: :twisted: Znajduje się przy ulicy Kościuszki pomiędzy budynkami poczty i restaurowanego klasztoru A tak btw. to cały Zamość jest zabytkiem !! Konkurs "Rzeczypospolitej" na Cuda Polski, dzięki min. akcji promocyjnej na roztoczu.net Obecnie trwają wzmożone prace nad przywróceniem miastu dawnego, z tego co widzę codziennie to prace posuwają się do przodu. odnawiane są fortyfikacje i w jednym miejscu dokonano już nawet ich uzupełnienia (pomiędzy nadszańcami). Planuje się również wyprowadzenie ruchu kołowego po za starówkę to tyle póki co PS, Jarpen zjadłeś literkę T w temacie :razz:
 12. Stan wojenny

  Czemu mi się nie wyświetla :mrgreen: http://www.konflikty.pl/a,1709,Czasy_najno..._wojennego.html
 13. Ewentualnym scenariuszem jest podzielenie się Rosji na małe państewka po osłabnięciu władzy centralnej w skutek braku ropy i innych surowców. Ale to i tak totalne s-f
 14. Podobny temat został już zamknięty z powodu dyskusji o polskim komuniźmie. Chodzi Ci o artykuł o zjeździe w Moskwie !? :wink:
 15. I Quiz Gwiazdkowy - pytania

  Bracia von Blucher, operacja Merkury.
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.