Jump to content

zdrowamarchewka

Użytkownicy
 • Content count

  11
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by zdrowamarchewka

 1. Sprzęt fotograficzny

  Sony A350 w sklepie 1600 a ja mam za złotówkę http://allegro.pl/item464848875_sony_alpha...cja_polska.html ISO 1600 w Nikonie D40X wygląda bardzo dobrze:
 2. Marchewka dziękuje za uznanie Art. 146. Rada Ministrów prowadzi politykę wewnętrzną i zagraniczną Rzeczypospolitej Polskiej. Czy w związku z tym jest przewidziana nagroda karton pysznego soku marchewkowego ? Zdrowa Marchewka jest skatowana psychicznie bo zna współczesną tragiczną historię narodu Polskiego. Wrzesień 1939 - Katyń - 1981 - 1956 ;((( 1971 ;(((
 3. Jako marchewka chciałabym jeszcze podziękowac Jury, że warzywa i owoce (wg przepisów unijnych ogórek jest owocem) mogły brać udział w konkursie. Można jeszcze zorganizowac jako następny konkurs wystawę odbitek papierowych w prawdziwej galerii albo wsiedzibie IPN ))
 4. Moim zdaniem najpiękniejsze zdjęcie to "Skansen w Tokarni". Nie bardzo wiem kto je zrobił ale gratuluję szczerze autorce albo autorowi
 5. Wyniki Konkursu Fotograficznego

  Pozdrawiam wszystkich, którzy pozdrawiają wszystkich czekam na dyplom Szkoda, że uścisku dłoni nie będzie ;( Poczta Polska kiedyś mi ukradła jeden dyplom z Nakła n. Notecią ale doprodukowali organizatorzy z burmistrzem duplikat ))
 6. Książka, którą właśnie czytam to...

  Fotografia Zbliżeniowa
 7. Wyniki Konkursu Fotograficznego

  Jestem Marchewką i chciałam zapytac czy będą dyplomy drukowane ? bo to najważniejsze
 8. "Kadr historii" - ogólna dyskusja

  Sepia istnieje od samego początku fotografii czarno-białej.. Cofamy się w czasie 50 lat! (1958) I co dalej... SEPIĘ można uzyskać na conajmniej trzy, cztery sposoby: 1/ bierzemy czarno-białe zdjęcia wykonane pod powiększalnikiem i wykonujemy tonowanie bezpośrednie (do tonowania bezpośredniego na kolor sepiowo-wiśniowy nadaje się wzmacniacz miedziowy FOTON lub kąpiel o składzie: selen czerwony 6g, siarczyyn sodowy....) 2/ bierzemy czarno-białe zdjęcia wykonane pod powiększalnikiem i wykonujemy tonowanie z odbielaniem Jeżeli mamy powiększalnik (fotografia barwna) z głowicą do mieszania kolorów i czarno-biały negatyw to możemy... 3/ przy pomocy głowicy dokonać odpowiedniego mieszania barw i od razu wyjdzie nam zdjęcie w sepii albo każdym innym dowolnym kolorze. 4/ jeżeli nie mamy powiększalnika do fotografii czarno-białej to możemy wykonać fotografie w sepii przy pomocy obiektywu Janpol Color. Oczywiście na papierach fotografii barwnej. Roman Burzyński 'Zaczynam Dobrze Fotografować' Warszawa 1958 - ta książka jest jeszcze aktualna! częściowo... w dobie... Sony Alpha.
 9. "Kadr historii" - ogólna dyskusja

  Wystarczy trochę pracy, trochę czasu, kilka razy 5 złotych, rzetelności i przy pomocy solidnego opakowania oraz Poczty Polskiej można to wykonać korespondencyjnie
 10. "Kadr historii" - ogólna dyskusja

  Czy będą drukowane dla laureatów DYPLOMY ?
 11. Konkurs fotograficzy - propozycja

  Już można wysyłać fotografie do konkursu ?
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.