Jump to content

Semiramida

Użytkownicy
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

About Semiramida

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Wieluń
 1. Imiennik

  Opis imienia: KATARZYNA Imieniny obchodzi: 02.13, 03.09, 03.22, 03.24, 04.05, 04.29, 05.09, 11.25, Osobowość: Tajemnica krwi Charakter: 90 % Promieniowanie: 88 % Rezonans: 103 000 drgań/sek. Kolor: Czerwony Główne cechy: Intelekt-Zdolność reakcji-Pobudli­wość- Dynamizm Totem roślinny: Truskawka Totem zwierzęcy: Łabędź Znak: Lew TYP: Nerwowe choleryczki, bardzo pobudliwe. Łat­wo tracą zimną krew. Są wyniosłe i sprawiają wrażenie osób " w pretensjach ". W prawdzie - niczym ich totem - łabędź - wydają się dumne i pogardliwe, ale w rzeczywistości są niespokojne i niepewne. PSYCHIKA: Są inteligentne, wiedzą o tym i dają to odczuć innym. Mają wyraźną skłonność do odnosze­nia wszystkiego do siebie, są subiektywne. Ogólnie biorąc, mają raczej trudny charakter, ale są pełne życia. WOLA: Raczej dobra, ale nie starcza jej, by doprowa­dzić rzecz do końca. Wówczas przybierają pozę obra­żonej damy i wycofują się z działania ze znudzoną miną. POBUDLIWOŚĆ: Zbyt duża, by zostawić im czas na refleksję. Zgryźliwe albo raniące uwagi padają wów­czas z tych uroczych usteczek. ZDOLNOŚĆ REAKCJI: Ich wybuchy gniewu zbijają z tropu i szokują, gdyż ich mniej czy bardziej uświado­mionym celem jest ranienie i niszczenie. AKTYWNOŚĆ: Dość słaba, ale ich dynamizm jest tak duży, że sprawiają wrażenie osób niezastąpionych. Brak im wytrwałości, nieraz chwytają dwie sroki za ogon. Są doskonałymi dziennikarkami, pracownicami reklamy, działaczkami. INTUICJA: Całkiem zagłuszona przez intelektualny aspekt ich osobowości. INTELIGENCJA: Uważają się za nadzwyczaj inteli­gentne, a innych mają za kretynów. Chociaż w życiu spotyka je wiele porażek, nigdy nie wątpią w siebie i zawsze są z siebie bardzo zadowolone. UCZUCIOWOŚĆ: Bardzo nerwowa, impulsywna i co tu ukrywać - egoistyczna. Ślepo ufają swej inteli­gencji, która nie zawsze jest tak wielka, jak to sobie wyobrażają. MORALNOŚĆ: Zależy od okoliczności i wydarzeń. Należy wpoić im za młodu silne zasady moralne, aby przeciwdziałać skłonności do panowania nad otocze­niem. Doskonale znoszą porażki, zwalając winę na innych. ZDROWIE: Chwiejne, zbyt podlegające psychice. Wrażliwy system nerwowy. Łatwo się męczą. Potrze­bują dużo wypoczynku i snu. ZMYSŁOWOŚĆ: Katarzyny żyją w masce obojętności i pogardy, trudno jest im ją porzucić. Stąd wiele nieporozumień, nieraz bolesnych. Przyszłego partnera tak idealizują, że spotkanie go kiedykolwiek jest mało prawdopodobne. DYNAMIZM: Graniczy z agresywnością. Te kobiety potrzebują do życia sukcesów. TOWARZYSKOŚĆ: Lubią otaczać się ludźmi, łącząc przyjemne z pożytecznym. Ich salon nieraz stanowi przedłużenie biura. PODSUMOWANIE: Te kobiety a zwłaszcza dziewczęta powinny zastanowić się nad symbo­lizmem łabędzia, którego niezaprzeczalne piękno i wdzięk kryją oschłość serca i brak zrozumienia dla innych, z którymi to cechami zawsze można podjąć walkę. Aż wstyd się przyznać ale większość to faktycznie prawda :oops:
 2. Jakie studia planujecie?

  A mnie marzy się dziennikarstwo na UW, ale to bardzo, bardzo płonne marzenia. Chociaż, kto wie, może się uda
 3. J. rosyjski

  To dziwne, myślałam, że jednak rosyjski nie jest jeszcze tak bardzo zapomnianym językiem , a tu niespodzianka ;D U mnie w szkole była masa języków do wyboru: hiszpański, francuski, niemiecki i rosyjski. Ja osobiście wybrałam rosyjski bo zawsze uważałam, że skoro jeden język zachodu opanowałam (angielski), to dlaczego nie zająć się nauką języka wschodu Bardzo ciekawy język, gorąco wszystkim polecam Pozdrawiam.
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.