Jump to content

Sylwerado

Użytkownicy
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Sylwerado

 1. Jestem ciekaw jak był postrzegany przez ludzi ówczesnych. :?:
 2. Tak się zastanawiam, czy Czesi nie zrobili lepszego interesu?
 3. Wiem o tym, że są przytaczane przepuszczenia, dlatego jest ten post, a o tym, że Michał Anioł był oglądałem Discavery i tam był taka isynułacja a nawet w sposób dość obrazowy, przedstawione jego męki wewnętrzne, dotyczące pragnień a kłucące się z wiarą.
 4. Istnieją przepuszczenia, że także Michał Anioł był homoseksualistą. [ Dodano: 2008-04-01, 17:39 ] A co, z kobietami?
 5. Ale to przebywanie wśród Chłopców mogło wynikać ze specyfiki epoki. Mężowie byli od miecza i łowów, a kobiety zajmowały się ogniskiem domowym, nieżatko widać jak Królowie tylko odwiedzają swe małżonki w alkowie. Choć jak powołujesz się na jakies źródło z epoki to w ten sposób, być może chciano dać przekaz o preferencjach Króla.
 6. Postawiłem to pytanie dlatego, że wczoraj para gejów z Ameryki twierdzi, że Kościół błogosławił związki homoseksualne w Średniowieczu, tak jak małżeństwa księży, co jest znanym faktem, ale o błogosławieniu homoseksualnych związków nie słyszałem
 7. Bitwa, którą chciałbyś zobaczyć

  Cud nad Wisłą
 8. Najgorszy zakon rycerski

  Wszystkie Zakony Rycerskie to pomyłka, to one przeczyniły się poniekąd do upadku Królestwa Jerozolimskiego. To były ośrodki, gdzie schronienie otrzymywali kolejni synowie możnych bo tylko pierworodny dziedziczył i często nie miały nic wspólnego z obroną wiary, tylko tak jak byśmy to nazwali dzis gangiem lub mafią, gdzie ważne były interesy bossów.
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.