Jump to content

BartekCFC

Użytkownicy
 • Content count

  22
 • Joined

 • Last visited

About BartekCFC

 • Rank
  Ranga: Licealista
 1. Liga Mistrzów sezon 2007/2008

  Liczę na Chelsea. Grecy na wyjeździe nie mają za dużo szans... Barca też przejdzie. Inter ma szansę, ponieważ Liverpool nie gra za równo...
 2. A aj krutko. Mój ulubiony bóg to Ra. Chyba każdy wie wszystko o nim:)
 3. Moim zdaniem po śmierci Krzywoustnego. Synowie chcieli mieć większość części.
 4. Moim zdaniem była to bitwa pod Grunwaldem. Bardzo fajnie zrobiona. Niemcy się spocili a Polacy się nudzili w cieniu:))
 5. Najgorszy zakon rycerski

  Właśnie napisałem, że mieli pomagać Polsce, lecz niestety była to tylko przykrywka:(
 6. Wasza jedenastka świata 2007

  Bramkarz: Czech. Obrońcy: Terry, Carragher Alves, Gallas Pomoc: Lampard, J.Cole, Robben,Kaka Napad: Anelka, Drogba, Benzema, Trener:Grant za to, że nikt w niego nie wierzył a Chelsea postawil na nogi!
 7. Masz rację) w 100% //Estera. Zwracam Ci uwagę pierwszy i ostatni raz- potem będzie ostrzeżenie: posty nic nie wnoszące do tematu będą usuwane i karane ostrzeżeniem. Samo stwierdzenie: "Masz rację w 100%" nic nie wnosi do dyskusji.
 8. Chodzi, o to że np: nie chcieli zainwestować w wojnę i dlatego dostawalismy bęcki. A gdy 1 samozwaniec przyszedł do magnatów aby pomogli odzyskać tron odrazu wystawili wojska!! Taka była polska szlachta:( :king: :king:
 9. Miecz jedno czy dwuręczny?

  Zależy od umiejętności. Gdy walczy dwu ręczną bronia wtedy gdy nie jest za dobry może coś stracić a gdy jednoręczną bronią a w drugiej trzyma tarcze to może jakoś się uchronić
 10. Katana vs Szabla

  Katana jest dobra gdy ktoś jest wyćwiczony w tym kierunku szybkie ostre cięcia. A szabla to broń, która większość żołnierzy się posługiwało. Zależy do czego. Obydwie bronie dobe więc nie mam zdania:)
 11. Kto był najlepszym władcą elekcyjnym?

  Chyba Stefan Batory był najlepszy władcą. Odzyskał inflanty pral pokonał Ivana za wschodniej granicy. I chyba wtedy był pierwszym,, królem który zawitał w wschodnich sąsiadów.
 12. Najgorszy z Piastów

  Tak z jednej strony zrobił dobrze, ale nie pamientam czy to aktualne Czechy czy ktoś nie przyjął zakonu ponieważ zakapował, że to ściema...
 13. Skończyła się dynastia więc nie wiadomo kogo wybrać. Dobry pomysł bo można ściągnąć kogoś za granicy i mieć np: sojusz z danym państwem. Lecz nasi magnaci oraz szlachcice w tamtych czasach zaczeli 'świrować'. Takie ja mam zdanie:) Może nikogo nie urażę ja powiem, że na ich rozum to i tak był wyczyn:)
 14. Moim zdaniem to cywilizacja Grecka. Wiele myślicieli, duzo pomysłów:)
 15. Do mojego gustu przypadł Hannibal. Był to wielki dowódca.
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.