Jump to content

kaazer

Użytkownicy
 • Content count

  10
 • Joined

 • Last visited

About kaazer

 • Rank
  Ranga: Uczeń

Informacje o profilu

 • Zainteresowania
  Wędkarstwo
 1. płk Kukliński - ankieta

  Wyniki ankiety będą na początku czerwca. Namawiam jeszcze raz do wypełnienia ankiety.
 2. Konstytucja z 1952r.

  Bruno Wątpliwy dzięki bardzo;))
 3. Konstytucja z 1952r.

  A mnie boli proponowanie "wiki" skoro nakierwouje prośbę o inforamcje z danej książki. Gdybym chciał z google, wiki itd. to bym nie pisał posta.
 4. Witam Mam pare pytań a zabardzo nie mogę znaleść konkretnych informacji. Jakie były naczelne zasady ustrojowe w konstytucji z 1952r. Jak wyglądał Sejm,Rada Ministrów i Rada Państwa w PRL? Wiem, że dobrze są opisane te zgadnienia w książce Historia Ustroju Prawa i Polski Ludowej-Kallas ale niestety nie mam "dojścia" rzadnego do tej ksiązki;///Może, ktoś z Was mógłby zapodać na forum inforamcje z tej ksiażki lub skany?? Pozdrawiam
 5. Konkrętne strony www?

  Hej Szukam inforamcji na temat : Polska pod rządami konstytucji kwietniowej. Zna ktoś z Was:)jakieś strony www gdzie znajde konkretne inforamcje na ten temat bo jak narazie znalazłem ogólne postanowienia konst.
 6. Doktryny?help;(

  Jeszcze się zastanowie czy Doktryne solidarystyczną czy może umowę społeczną Grocjusza,Thomasa Hobbesa itd. Wielkie dzięki za pomoc secesjonista:) Ehh tak marginesie coś czuje, że ciężko będzie z tymi studiami. Mam nadzieje, że koledzy z forum pomogą nakierować mnie na pewne zagadnienia itd. bo jestem laikiem w dziedzinie historii ale muszę ukończyć ten kierunek;/ Pozdrawiam serdecznie
 7. Hej Czy ma może ktoś książke Historia Repetytorium dla kandydatów na studia prawnicze, historyczne. Autorzy:CHMAJ M. SOKÓŁ W. WRONA J. Jeżeli tak czy mógłby zapodać na forum skany dotyczące w/w tematu lub zna ktoś strone www. gdzie znajde informacje o ustroju społeczno-politycznego w ok. Księstwa Warszawskiego??
 8. Doktryny?help;(

  Witam Serdecznie Proszę o pomoc ponieważ zaczynam się gubić w tym temacie;( Jestem na I roku Politologii dostałem za zadanie wybrać ze współczesności 1 doktryne powstania panśtwa oraz przedstawiciela tej doktryny. Proszę mnie oświecić bo jestem zielony w temacie. Czy doktryny powstania państwa to jest to samo co doktryny polityczne? Czy mógłby ktoś wypisać doktryny powstania państwa we współczesności i ich przedstawicieli i ich poglądy??? Czy dobrze rozumuje czy doktryną we współczesnośći jest np. Liberalizm i przedstawiciel Dmowski?
 9. A jakies inne np o II Wojnie Swiatowej jakies szczegolne walki, konflikty itd.
 10. Witam Zna ktoś jakies filmy historyczno-dokumentalne?
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.