Jump to content

Uberfuhler Himmler

Użytkownicy
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

About Uberfuhler Himmler

 1. Komunizm i faszyzm. Cele, różnica i podobieństwa

  Oczywiście że nie symbole Komunistyczne muszą być bardziej zakazane niż nazistowskie!!! Np. Mnie za nick się każe wymyślonymi warnami (nie zaczynanie z dużej litery, robienie spamu :mrgreen: )a ludzi którzy mają nicki komunistyczne sie nie każe. Coś tu jest nie tak?!?
 2. Lew Morski szanse powodzenia

  Wyluzujcie. Każecie mnie za dobre poglądy za to że uważam iż inwazja na WB się niestety nie udała. Nie macie się do czego przyczepić i dajecie mi warny za za nic np. robienie spamu czy też nie zaczynanie posta z dużej litery ludzie wyluzujcie!!!
 3. Lew Morski szanse powodzenia

  jak to lepiej jak Rosjanie ze swoim KOMUNIZMEM wygrali? Tak byłby narodowy socjalizm i nie było by zacofania w Polsce
 4. Lew Morski szanse powodzenia

  Ja tam nawet żałuję że Niemcy nie udało się wylądować w Anglii. Przejęli by dużo ludzi, amunicji, sprzętu, technologi no i przez 50 lat nie było by na świeci komunizmu a narodowy socjalizm. Wojna by się szybciej skończyła i zginęło by mniej ludzi każdej narodowości. Czego jak czego, ale propagowanie tak zbrodniczej ideologii, jaką był nazizm, tolerować nie będę. Następnym razem będzie ostrzeżenie za propagowanie tego ustroju. Jest to zakazane na mocy ustawy z 6 czerwca 1997 roku kodeksu karnego (Dz. U. z 1997 r. Nr 88, poz. 553, z późn. zm.)/Mch
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.