Jump to content

Zorro

Użytkownicy
 • Content count

  29
 • Joined

 • Last visited

About Zorro

 • Rank
  Ranga: Student

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  wziąć na piwo
 • Zainteresowania
  hista
 1. Obie odpowiedzi są dobre. W związku, że darkelf odpowiedział jako pierwszy, ma teraz prawa zadania kolejnego pytania.
 2. Pytanie nie było zadawane przez miesiąc, więc zaryzykuję przejąć pałeczkę od Blake'a (chociaż nie wiem czy tak można) Więc pytanie łatwiutkie: Na czym polegała reforma Grakchusa?
 3. Sport a Wy?

  Na początku uprawiałem piłkę nożną. Grałem jeden sezon w klubie, ale z powodu częstych kontuzji musiałem zrezygnować. Poza tym nie przykładałem się w dodatku do lekcji. Zawsze byłem dobry w biegach na krótkie dystansy. W I kl. gim. załapywałem się na zawody w sztafecie 4x100 z wynikiem coś ponad 14 sekund. To był najsłabszy wynik spośród całej czwórki. Zacząłem regularnie trenować. To długim okresie ciężkich treningów, w III kl. gim. osiągnąłem drugi rezultat w szkole :razz: na 100 z wynikiem 12,2. Pojechaliśmy nawet na Mistrzostwa Mazowsza, ale na sztafetę olimpijską. Zajęliśmy 5 miejsce na chyba 16 drużyn z całego Mazowsza. ...a teraz to tylko nauka
 4. Reprezentacja

  Dla mnie Vukovic może grać, ale niech reprezentuje swoją grą wyrównany poziom. Jak było w ubiegłym sezonie? Vuko przesiedział połowę na ławie. Teraz niby gra, ale na polską ligę to i Rachwał dobrze gra. Moim zdaniem nie potrzeba nam takich piłkarzy jak Vukovic. Na pewno znajdzie się lepszy POLAK. Polska szuka obcokrajowców, bo myślą, że jak zza granicy, to już lepszy. Podobno mężczyznę poznaje się po tym jak kończy,a nie jak zaczyna. Fajnie, że Oli grał z Nami w eliminacjach i MŚ, ale co było potem? Nie chciał grać dla Polski. Nie powiedział tego wprost, ale jak można wyjaśnić takie sytuacje, w których zawodnik jest prawie w szczytowej formie i nie przyjeżdża na zgrupowania...
 5. Husaria rusza na Wiedeń - Jedziemy na Euro

  Siatkówka góruje nad piłką tylko wtedy, kiedy trwają jakieś turnieje o co najmniej europejskim zasięgu. Polacy interesują się piłką można powiedzieć, że na co dzień (tak jak i polityką) Nawet gdy nie ma żadnych "większych" imprez piłkarskich, to i tak pokazują ligę albo PP. A co do wczorajszego spotkania. Kiedy zobaczyłem wyjściową jedenastkę, od razu wiedziałem, że taktyka-Krzynek (w środku pomocy) i Żewłakow (stoper) nie wypali. Chociaż z tym drugim można się spierać. Za to Jacek był niewidoczny, nie miał okazji do oddania strzału, ogólnie zero. W drugiej połowie coś ruszyło- Jacuś na lewej, Zuraw w środku i Smolarek w napadzie. Dowodem tego było zdobycie bramki. Podsumowując- niezły mecz Belgów. Pokazali, że potrafią się bronić. A z Polaczkami to jak zawsze: cieszy wynik, ale nie gra.
 6. Traktat Reformujący

  Powstanie jedno wielkie europejskie imperium, w którym Polska będzie tylko jedną z jego prowincji.
 7. Nick prawdę ci powie

  Masz mały krąg zaufanych przyjaciół /nieprawda/ Jesteś osobą silną psychicznie, odporną na wpływy innych /prawda/
 8. Najweselsze piosenki świata

  Mi tylko ta piosenka poprawia humor.
 9. Call of Duty 4

  Porzadna gra! tutaj znajdziecie trailery
 10. Jakie będą wg Was skutki podpisania przez Polskę Konstytucji Unii Europejskiej?
 11. Autor tematu miał na myśli pewnie p.Tuska
 12. Eliminacje Euro 2008

  Mięciel, to moim zdaniem jest dobry, ale... w lidze cypryjskiej. Wichniarek jest ewidentnie niedożywiony... A tak na serio: Polska to nie Brazylia. U nas słonko nie grzeje tak samo dobrze przez cały rok. Zgadzam się, że brak w Polsce piłkarzy kreatywnych. Swoją drogą- nie grzeszą oni inteligencją wrodzoną (bo nabytej nie mają ni cholery). Jeśli nawet awansujemy do Euro, to jednak medalu nie ugramy. Potwierdzeniem tych słów będzie mecz z Serbami, którzy są od nas lepsi technicznie, grają w lepszych klubach, są bogatsi (piłkarze) i w ogóle dziwne, że będą w tabeli za nami... choć i tak Serbia to średniak europejski.
 13. Partia

  Tak. Z tego co mi wiadomo dochodziło do niejednych najazdów Rzymian, co skutkowało później osłabienie potęgi Partii. Z
 14. Eliminacje Euro 2008

  Teraz zostało tylko wygrać z Belgią i jesteśmy pierwszy raz na ME :!: :wink:
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.