Jump to content

Hoo

Użytkownicy
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

About Hoo

 • Rank
  Ranga: Uczeń

Kontakt

 • AIM
  4851486
 1. Przez kogo byli finansowani Bolszewicy?

  NO dobra a co z WALL STREET? //JKM interpunkcja, nie pisać przesadnie caps lockiem i zaczynać z dużej litery
 2. Przez kogo byli finansowani Bolszewicy?

  Niewiem to ja się o to pytam.. Jakiś jeden artykuł można o tym znaleźć w necie: http://reformed-theology.org/html/books/bo...tion/index.html [ Dodano: 2007-08-27, 20:21 ] Bo Niemcy praktycznie nic by na tym nie zyskali,a może to był kolejny "błąd polityki zagranicznej"
 3. Przez kogo byli finansowani Bolszewicy?

  hmm , słyszałem że przez Wall Street? Finansowanie przez Niemców wydaje się mało logiczne.., chyba, że nie tylko przez nich?
 4. Masoneria

  Dlaczego wiele ludzi oskarża masonów o wszystkie teorie spiskowe ?
 5. Kosmiczne tajemnice

  Inna teoria też jest całkiem możliwa. Amerykanie wylądowali na księżycu ale to co tam zobaczyli nie wystawili opinii publicznej więc wszystkie zdjęcia i film były zrobione prawdopodobnie na Ziemi.. Zresztą tak samo dużo zdjęć z kosmosu z Nasa jest cenzurowanych.. Ktoś się zapyta po co by to mieli robić? A po co jest tajna baza w Nevadzie ; ]?...
 6. Czy naprawdę przysłużyło to do rozwinięcia gospodarczego Polski? Słyszałem tez takie opinie że mogła się połączyć z Litwą i innymi krajami słowiańskimi , stworzyć sojusznicze mocarstwo. Jak to w końcu tak naprawdę było, Mieszko I był zmuszony do tego? A może było to na takiej zasadzie jak zerwanie sojuszu z Hitlerem czyli po prostu "błędy polskiej polityki"?
 7. Czy naprawdę przysłużyło to do rozwinięcia gospodarczego Polski? Słyszałem tez takie opinie że mogła się połączyć z Litwą i innymi krajami słowiańskimi , stworzyć sojusznicze mocarstwo. Jak to w końcu tak naprawdę było, Mieszko I był zmuszony do tego? A może było to na takiej zasadzie jak zerwanie sojuszu z Hitlerem czyli po prostu "błędy polskiej polityki">?
 8. Przez kogo byli finansowani bolszewicy , po co i dlaczego?
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.