Jump to content

Przemek5001

Użytkownicy
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

About Przemek5001

Informacje o profilu

 • Zainteresowania
  historia, starożytny Egipt, piłka nożna, koleje
 1. Mój ulubiony okres historyczny to

  Mnie również bardzo ciekawi okres średniowiecza, lubię jednak równiez czasy starożytnego Egiptu. Po prostu fascynuje mnie kultura tego kraju ( piramidy, budowle, itp;). Najbardziej jednak interesują mnie wojny i bitwy na przestrzeni dziejów.
 2. Zgadzam się, pomimo, iż od transformacji ustrojowej minęło juz kilkanaście lat. Ja uważam, że osoby, które były w przeszłości agentami SB lub tez z nią ( dobrowololnie) współpracowało, powinny być usunięte z życia publicznego. Takie jest moje zdanie.
 3. Zgodzę się z tym stwierdzeniem. Zarówno Hitler jak i Stalin zamierzali podbić Europę, z tym, że - 22 czerwca 1941 roku- rozpoczęła się operacja "Barbarossa" czyli atak hitlerowskich Niemiec na ZSRR, co dobitnie świadczy o zamiarach Hitlera. A przy okazji: słyszałem, że Stalin również miał plan ataku na III Rzeszę. Czy ten plan nosił jakiś kryptonim? Na kiedy wyznaczony miał być atak?
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.