Jump to content

Maximus Wielki

Użytkownicy
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

About Maximus Wielki

 • Rank
  Ranga: Uczeń
 1. "History of Poland in 10 minutes" - film

  Przedstawia szarże w Somossierze, masz rację . Zapraszam do przesyłania linku znajomym. 8)
 2. "History of Poland in 10 minutes" - film

  Zapraszam do oglądania ulepszonej wersji (angielskiej): http://www.youtube.com/watch?v=GuROIMaE2bk Spis utworów znajduje się w opisie na YT. W stosunku do pierwszej wersji zaszły następujące zmiany: - poprawiona strona lingwistyczna - zamieszczona informacja o Chopinie - bardziej rozbudowana część o II wojnie światowej Zapraszam do reklamowania filmiku zwłaszcza wsród obcokrajowców. Miłego oglądania .
 3. W temacie oceniamy osoby tylko pod względem umiejętności taktycznych, tak więc to są moje typy: 1) Aleksander Wielki (całokształt, a zwłaszcza bitwa pod Gaugamelą) 2) Hannibal (za Kanny) 3) Pyrrus Wielki (jedyne wygrane armii typowo hellenistycznych nad rzymskimi)
 4. "History of Poland in 10 minutes" - film

  Witam, Będą 2 nowe wersje, ulepszona po angielsku i po polsku, więc proszę się wstrzymać z reklamą filmiku. Pozdrawiam
 5. "History of Poland in 10 minutes" - film

  Też bym rozszerzył, ale limit na youtube wynosi 10 minut. Dziękuję za miłe słowa i zapraszam do rozsyłania.
 6. Witam, Po długich pracach, które trwały z przerwami 3 tygodnie, skończyłem tworzenie filmiku prezentującego dzieje naszego kraju. Nadałem jemu tytuł "History of Poland in 10 minutes". Z powodu limitu na youtube, byłem zmuszony pominąć wiele istotnych wydarzeń i postaci, tak więc zaprezentowałem ogólny zarys historii Polski, który w zamierzeniu ma zachęcic zwłaszcza obcokrajowców do dalszego poznawania. Mam nadzieję, że efekt moich wysiłków (przy wydatnej pomocy kilku osóB) zadowoli Was i sprawi, że będziecie się czuli jeszcze bardziej dumni ze swojej ojczyzny. Link do filmu: http://www.youtube.com/watch?v=RJlpsF2maFs Jednocześnie zapraszam do podawania linku na innych forach (zwłaszcza zagranicznych). PS. Jeśli temat jest w złym dziale, proszę o przeniesienie go.
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.