Jump to content

Lucas87

Użytkownicy
 • Content count

  14
 • Joined

 • Last visited

About Lucas87

 • Rank
  Ranga: Uczeń

Kontakt

 • AIM
  6331377

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Libiąż
 1. Roman G. pisze powieść

  boli mnie to ze taki kretyn jak Romuś jeszcze nic dobrego dla polskiego szkolnictwa nie zrobił, a zajmuje sie wszystkim tylko nie szkołami! boli mnie ze bierze pieniądze jeden Bóg wie za co-takie rzeczy są możliwe tylko w Polsce. jestem zirytowany postawą Romusia jak i reszty "hołoty" samo słowo polityka mnie denerwuje - więc skłądam podziękowania tym ktorzy głosowali na tych "imbecyli" pozdrawiam.
 2. Roman G. pisze powieść

  kto powiedział ze w polsce ? :>
 3. Roman G. pisze powieść

  moze wejśc mnie to już rybka... tylko współczuje dzieciakom ktore miałby by to czytac :]
 4. Roman G. pisze powieść

  przykro mi ale to szara rzeczywistosc - Roman G. chce zapisać sie w kartach histori polski jako minister edukacji-powieścio pisarz :]
 5. Roman G. pisze powieść

  Roman Giertych pisze książke :] Powieść Romana Giertycha "Biedny Kazio" ukaże się na jesieni przyszłego roku - zapowiada wydawnictwo Świat Książki. Powieść ma opisywać losy tytułowego Kazia, którego nielegalnie zaadoptowali dwaj ponurzy homoseksualiści. Znęcają się nad nim i każą mu wykonywać najgorsze domowe roboty, jak obieranie ziemniaków, czy czyszczenie ubikacji. Zagubiony Kazio nie potrafi odnaleźć się w sytuacji, iż posiada dwu ojców, co sprawia, że nie umie się w szkole zakolegować z normalnymi dziećmi i wpada w złe towarzystwo, zaczyna nawet palić marihuanę, która prawie przyprawia go o śmierć. Znajduje go nieprzytomnego, członek Młodzieży Wszechpolskiej, Władysław. Pomaga mu i stają się przyjaciółmi. Dzięki niemu Kazio dowiaduję się, że istnieje inny świat, w którym dzieci mają rodziców odmiennych płci i nie trzeba brać narkotyków, żeby się z kimś zaprzyjaźnić. czy nie uważacie ze minister edukacji powinien sie zając czyms bardziej przyziemnym niz pisanie "książek" ?
 6. Średniowiecze to epoka zacofania czy nie?

  chodziło o hamowanie =]
 7. Tablice Historyczne - Mizerski Witold (http://wysylkowa.pl/ks469646.html) z nich kulem do maturki :]
 8. Druga Wojna na fotografiach

  hmmmm... moje ulubione :
 9. Film 2006 roku

  Casino Royale - ehhh... w roli bona widziałem R.Moore , S.Connery'ego , T.Dalton'a G. Lazenby'ego i P. Brosnan i wg. mnie prawdziwym bondem byl TYLKO I WYŁĄCZNIE Connery, więc nie spodziewałem sie zbyt wiele po nowym filmie o Bondzie z kolejnym aktorem, ale D. Craig zaskoczył mnei pozytywnie - najlepsza częśc Bonda od czasów "Nigdy nie mów nigdy"
 10. Film, który ostatnio widziałem to...

  "Godfather" trylogia :] klimatyczny ale do ksiązki sie nie umywa :] "Cienka czerwona linia" ale to oglądałem po raz kolejny...
 11. Średniowiecze to epoka zacofania czy nie?

  średniowiecze napewno nei było epoką zacofania - wszystko się stopniowo rozwijało, ale należy dodać że rozówj chamowała wielka instytucją jaką jest kościół chrześcijański. święte inkwizycja nie dawała możliwości postępu w wielu dziedzinach - począwszy od medycyny (zakazywano sekcji zwłok (ktore miałby byc podstawą w celu poznania budowy ciała ludzkiego) do geografi (ścisle 3mano sie regóły ze Bóg jest w centum etc.) jednakże pamiętajmy o wielu wynalazkach z okresu średniowiecza - ktore przyczyniły sie do dalszego rozwoju ludzkości.
 12. Władze na to na początku pozwalały wiec raczej to było zaplanowane-ale pozniej wymksneło sie im to troszke spod kontroli, impreaz ta była inwigilowaną przez wielu "agentów" tak ich nazwijmy...
 13. Nie tykać! - książka nie do czytania

  Harry Potter , Pan Tadeusz , Inny świat
 14. Książka, którą właśnie czytam to...

  a tak poza tym macie zycie osobiste ? czy tylko ksiązki i forum =P (żart) ja aktualnie po raz eNty czytam "Stąd do wiecznosci" a pozniej myśle po raz drugi przeczytac "Godfather'a"
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.