Jump to content

fallible

Użytkownicy
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

About fallible

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  II wojna światowa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Pierwszy link od Ciebie i przez 10 min czymat o linku który działa albo nie działa, który się ogląda a nie ściąga; jedni mówią, że film jest 20% prawdy inni że 100%. To znowu ktoś pisze, że nie wolno podawać liknów i blablablablab bla. Przez 10 min czytałęm link podany przez Ciebie i nic sie nie dowiedziałem. Pytanie z jakim się tu pojawiam: Jak to jest, że templariusz Gwidon (chodzący w stroju templariusza) ma żonę skoro templariusze to był zakon rycerski? To jest kłójąca w oczy bzdura, czy ja czegoś nie rozumiem?
 2. Jest taki film Królestwo niebieskie z 2005 o czasach wypraw krzyżowych. Zrobiony z rozmachem i ze znanymi aktorami. Nie zgadza mi się w tym filmie jedna rzecz. Templariusze to był zakon rycesrski żyjący w zgodzie z regułą zakonną. Jak to jest że mistrz zakony templariuszy (Gwidon, chodzi w stroju templariuszy) ma tam żonę Sybillę Jerozolimska?
 3. Witam Mam pytanie dla historyka lub filozofa znajacego dobrze myśl Marksa. U Marksa Komunizm to koniec historii i koniec państwa - ostatni etap rozwoju ludzkości. Nie rozumiem tego - jak państwo może przestać istnieć. Przecież dalej będzie potrzebna policja, rząd kierujący oświatą, polityką społeczną, organizacją życia itd. Przecież ktoś tym musi kierować. W jaki sposób komunizm ma być końcem państwa? Dlaczego państwo ma stracić rację bytu. thx
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.