Jump to content

WolaStalowa

Użytkownicy
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

About WolaStalowa

 • Rank
  Ranga: Uczeń

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  Starożytność

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

520 profile views
 1. Pan na filmie wspomina, że stalaktyt rośnie w tempie około 1 cm na 100 lat i zgadza się to z informacjami choćby na tej stronie: http://szerokiej-drogi.pl/jaskinia-raj-poznaj-rajskie-zakatki-kieleckiego/ Chociaż na moje oko to one nie mają pół metra a trochę mniej, co zgadzałoby się z okresem powstania Lechii, około 4000 lat temu. Pytanie czy stalaktyty rosły już w środku kiedy jeszcze grobowce były używane. Myślę, że tylko dokładne badanie może potwierdzić ich wiek. Na pewno nie mają więcej niż te pół metra ani nie mniej niż 30cm.
 2. Ehhh a mistrz chrześcijaństwa mówił 'nie rzucajcie pereł przed wieprze'. Nikt nie ma monopolu na prawdę i nie jest moim celem udowadnianie nikomu że mam rację lub jej nie mam. Po prostu podałem dalej to, co do mnie przyszło wraz z kilkoma własnymi spostrzeżeniami. Żeby wyczuć co dziś jest prawdziwe to nie lada wyzwanie. Proponuję zacząć od obserwacji samego siebie i zastanowić się czy przemawiam z głębi duszy - w zgodzie z sumieniem, czy może kierują mną jakieś niejasne intencje czy emocje? Wtedy może zdołasz rozeznać Klaudiuszu co mają do tego media. Wracając do tematu - jeszcze jeden film ukazujący grobowiec królów słowiańskich na Łysej Górze: Zwróćcie uwagę na stalaktyty
 3. W takim razie te 50 kronik średniowiecznych to falsyfikaty? Raczej bardzo mało prawdopodobne. Na stronie armoryka.pl można z resztą zakupić wiele z nich i samemu sprawdzić. Spisek istnieje od czasów Atlantydy ale to chyba zbyt obszerny temat żeby teraz go rozwijać To, co widać na dzień dzisiejszy to chociażby różnice w mediach głównego nurtu, wystarczy porównać wiadomości z tvp z wiadomościami z tvn i polsatu i od razu widać gdzie są stosowane techniki manipulacji. Żyjemy w niesamowitych czasach i myślę, że jest to dobry moment na zakwestionowanie raz jeszcze tego, co nam wpajano przez wieki i spojrzenie z otwartym umysłem na najnowsze idee czy syntezy informacji. Jeśli dzięki naszym staraniom zdołamy przywrócić jako taki porządek w państwie i rozwiążemy bezsensowne spory z najbliższymi sąsiadami przede wszystkim z Białorusią, Litwą, Łotwą, Ukrainą i Rosją to może nawet doczekamy się ciekawego pojednania narodów słowiańskich o czym nawet wspomniał Putin w jednym z wywiadów
 4. Tyberiuszu mów za siebie, skoro we mnie brata nie masz to Twoja strata. Panowie jeśli chcemy o czymkolwiek dyskutować to używajmy argumentów. Autor powołuje się na ponad 50 kronik i rozmaite artefakty. Czytaliście te kroniki że twierdzicie że nic w nich o Lechii nie ma? A płytę nagrobną lechickiego króla Awiłła Leszka ufundowaną mu przez cesarza Tyberiusza Klaudiusza widzieliście? Oh cóż za zbieg okoliczności Klaudiuszu Oto płyta: http://www.culturaitalia.it/opencms/museid/viewItem.jsp?language=it&id=oai%3Aculturaitalia.it%3Amuseiditalia-work_92778 Chyba nie doceniamy zdolności manipulacyjnych obecnych sił rządących i jak dzieci wierzymy w prosty logiczny tok myślenia (no chyba powinno się coś zachować z tamtych czasów...). Zachowało się, owszem ale może nie tam gdzie byśmy się tego spodziewali. Zastanówmy się, jeśli to prawda że Lechia została założona w 17 w.p.n.e to chyba troszeczkę wywraca cały świat do góry nogami? Bo nie mówimy już o historii jedynie Polski a praktycznie całej Europy. Czy siłom rządzącym na rękę taka świadomość narodu? A może łatwiej kierować narodami które nie znają swoich korzeni i toną w bagnach fałszywych wierzeń od setek lat?
 5. Drodzy bracia i siostry. Nadszedł czas w dziejach naszego narodu kiedy to mamy nareszcie szansę poznać prawdziwą historię naszych przodków. Na światło dzienne wychodzą obecnie informacje które były skutecznie represjonowane przez całe tysiąclecie. Jest to wielka chwila prawdy dla naszego narodu kiedy to możemy przejrzeć się raz jeszcze w tej zupełnie innej a jednak jakże bliskiej sercu historii. Najważniejsze źródło tych informacji to książki pana Janusza Bieszka: Słowiańscy Królowie Lechii Chrześcijańscy Królowie Lechii Dodatkowo, polecam studiować filmy na youtube: Starożytna Polska - Kroniki i inne źródła https://www.youtube.com/watch?v=S4JYFQDMzM0...ygXeL4Qo4NKPiGf Zaskakująca historia Lechii, starożytnej Polski Słowiańscy królowie Lechii i kroniki ignorowane przez historyków - Janusz Bieszk Słowiańscy Królowie Lechii - Janusz Bieszk - 7.07.2016 Także filmy pana Pawła Szydłowskiego: 46.Lechia,-3 tys.lat historii Polski.cz.1/3.Spiskowa Historia Polski. Oraz materiały Dariusza: Historia Lechii https://www.youtube.com/watch?v=AWd-qDbYJ84 Drodzy bracia i siostry, niech ta wiedza służy prawdzie o naszym wspaniałym kraju i niech każdy z nas wyciągnie z niej to, co dla niego najlepsze.
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.