Jump to content

paleo

Użytkownicy
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by paleo

 1. Interesuję się historią odkąd pamiętam. Zastanawiam się czy historia to dobry kierunek aby wiązać z nią swoją przyszłość. Lubię słuchać o historii, często występuję na różnych zlotach i zjazdach i opowiadam na temat historii danych miejsc itd. Wiem, że najważniejszy jest pomysł na siebie, pytanie czy historia jest takowym. Ewentualnie jak nie historia to co?
 2. Jest sporo interesujących kanałów na youtube. Wrzucę kilka co ciekawszych: 1. Irytujący Historyk: https://www.youtube.com/channel/UCn9hOxISLLpZaCAf_A0U3Bw 2. Historia w 5 min: https://www.youtube.com/channel/UCngze_3Nx9sogT_oA3GvCdQ 3. Geostrategy: https://www.youtube.com/channel/UCGoCUmeD03fZ3oJsMivktGQ Samemu też można kręcić. Jak masz pomysł na siebie, to przykłady youtuberów pokazują że można. Tylko trzeba doszkolić się w sztuce montażu. Ale łódzka szkoła filmowa zaprasza: https://www.filmschool.lodz.pl/szkola/wydzialy/ ewentualnie Kraków http://akademiamultiart.pl/nauka-w-ama/
 3. Świat w 2050 roku

  Islam można porównać do samoobrony. Pamiętacie młodego Leppera? Charyzmatyczny watażka chłopski, który pociągnął za sobą miliony wykluczonych chłopów. Później gdy dostał się do władzy, zaczął się cywilizować. Podobnie będzie z islamem, że gdy obrosną w piórka, nie będzie im się chciało tracić przywilejów. Oni teraz raczej walczą z wykluczeniem ekonomicznym, nierównościami majątkowymi a islam to jest tylko przykrywka wg mnie. Przykładem niech będą te obrzydliwie bogate emiraty arabskie, czy ktoś tam się radykalizuje?
 4. Witam wszystkich uprzejmie Mam takie pytanie, odnośnie akademików w Poznaniu. Jest ich sporo - który waszym zdaniem jest najlepszy pod względem czystości, warunków bytowych, internet i ogólnie. Studiuję obecnie historię na Uniwersytecie Adama Mickiewicza.
 5. Szukam jakiś interesujących, nieszablonowych materiałów dydaktycznych do nauki historii. Chodzi to, aby wyjść czasami z ram jakie narzuca program nauczania, ale w jego obrębie - żeby nie było Z jakich materiałów korzystacie oprócz tych powszechnie obowiązujących i dostępnych?
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.