Jump to content

mała

Użytkownicy
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

About mała

 • Rank
  Ranga: Uczeń

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  Inna

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 1. Cześć, wyjaśnijcie mi jedną rzecz jeśli macie wiedzę na ten temat, wiadomo jakiego ludobójstwa dokonali Ukraińcy na Wołyniu i jakimi sposobami..znam historię ich "dążenia" do niepodległości czy współpracy choćby z Niemcami.. ale to mniej ważne, interesuje mnie jedna rzecz na którą szukam odpowiedzi bądź nie rozumiem tego.. Dlaczego oni po prostu nie wygnali ludzi żywych tylko wybijali i to takimi okrutnymi metodami dzieci, kobiety o mężczyznach nie wspominając zabijając co do jednego.. Zastanawiam się już nawet od strony psychologicznej jakim trzeba być zwyrodniałym żeby mordować niewinnych ludzi takimi metodami? i żeby w ogóle doszło do tego co doszło. Mam nadzieję że przybliżycie mi odpowiedź.
 2. Cześć, czy mógłby mi ktoś pomóc w podesłaniu zdjęć lub źródeł kobiet-partyzantek Polek w mundurach choćby częściowych? Oprócz Powstania... Dzięki z góry!
 3. Protokoły Mędrców Syjonu

  dobre opracowanie https://www.radioislam.org/protocols/index-polish.htm
 4. Witam...jak myślicie, czy nie jest tak że wszystko co się dzieje nie jest z góry zaplanowane?? ja myślę że tak.. przeczytałam ostatnio te Protokoły i kilka interpretacji ich..przeanalizowałam poniekąd życiorysy dowódców, politykę, sytuację pewnych dziejów histori.. niestety jesteśmy małymi pionkami w wielkiej grze.. a oni robią z nami co chcą, zmieniają nasze światopoglądy przez choćby mass media.. czy jesteśmy skazani na przegraną? tą wielką walkę dobra ze złem? może póki odcinamy się od całego cyrku wokół, pogonią za kasą itp nie zatracając siebie swoich wartości jesteśmy wygranymi??
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.