Jump to content

paumys13

Użytkownicy
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

About paumys13

 • Rank
  Ranga: Uczeń

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  Polska Piastów

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 1. Co to za miecz?

  Dzięki. Nie chcę sie go pozbywać, pytam z czystej ciekawości.
 2. Co to za miecz?

  Jak myślicie, ile może być wart taki miecz? Oczywiście pytam z czystej ciekawości, nie zamierzam się go pozbywać.
 3. Co to za miecz?

  Dziękuję wszystkim za pomoc w szukaniu informacji dotyczących tego znaleziska, w szczególności dziękuję użytkownikowi Bruno Wątpliwy, który rozwikłał zagadkę dotyczącą miecza.
 4. Co to za miecz?

  Dzięki za trop.
 5. Literatura - Polska Piastów

  Polecam książkę Jerzego Strzelczyka "Mieszko Pierwszy" lub "Polska Piastów" Pawła Jasienicy.
 6. Co to za miecz?

  Zdołałam odczytać tylko fragment napisu, na dole prawdopodobnie napisane jest F. HORS, góry nie jestem w stanie rozszyfrować.
 7. Co to za miecz?

  Witam wszystkich serdecznie. Mam dwa pytania odnośnie do miecza. Otóż owy miecz posiadam przez bardzo długi okres czasu, jednak dopiero ostatnio natchnęło mnie, aby dowiedzieć się o nim czegoś więcej. Wiadomo jest mi tylko tyle, że został znaleziony podczas remontów, był schowany w piwnicy. Przede wszystkim chciałbym dowiedzieć się co to za miecz, z jakiego okresu pochodzi i jaki jest to herb. Z góry dziękuję. Poniżej załączam zdjęcia. http://www.tinypic.pl/3pfyp1m95d71 http://www.tinypic.pl/oiidu3uek267 http://www.tinypic.pl/6crsfg87jj7e http://www.tinypic.pl/hn05u09avao1 http://www.tinypic.pl/lzdokx1o96v6 http://www.tinypic.pl/blbxpk489suv
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.