Jump to content

blaur

Użytkownicy
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

About blaur

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  Inna

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Nie są to studia, lecz szkoła średnia. Z poziomem kształcenia historii rozszerzonej. Więc w zasadzie to wciąż szeroki szeroki zakres.
 2. I ja chciałabym mocno wiedzieć cóż znaczy praca o całej dynastii Piastów, proszę uwierzyć : ) Profesor nie podał żadnych informacji oprócz tematu i terminu oraz tego, że istnieje dowolność formy i treści, byleby dotyczyło to wciąż Piastów. Domyślam się, że poboczne linie można pominąć i skupić się na głównej. Obstawiam też, że może to wszystko być w formie zarówno plastycznej jak i w formie tekstu ciągłego pisanego.
 3. Witam. Mam do zrobienia pracę o całej dynastii piastów. Mam na wykonanie tego tydzień. Praca jest w dowolnej formie (jednak nie prezentacje czy inne multimedialne rzeczy) i jak to profesor powiedział: praca powinna być kreatywna, ma obejmować wszystko to co chcemy, a jednocześnie to co najważniejsze. Rodzi się tu właśnie pytanie w jakiej formie najlepiej to przygotować i czego unikać przy robieniu takiego zadania. Nie oszukujmy się pracy jest dużo, a czasu tylko tydzień, lecz moja głowa nie potrafi znaleźć pomysłu jak się za to zabrać i w jakieś formie powinno to być. Czy ktoś miałby pomysł i mógłby go mi "podrzucić" by mnie zainspirować? To bardzo by mi pomogło.
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.