Jump to content

Perseusz

Użytkownicy
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

About Perseusz

 • Birthday 03/14/1985

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  Starożytność

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gdańsk
 • Zainteresowania
  starożytność, motoryzacja
 1. Źródła drewna w Grecji

  Szlaki handlowe (szczególnie te morskie) były już przecież wtedy na tyle rozwinięte, że można było sprowadzać je bez większego problemu
 2. Wielki Książę Konstanty Pawłowicz

  Czy to nie ten, który wyszkolił armię Kongresówki? Generalnie postać pozytywna dla Polski
 3. Pomoc w kupnie tableta

  Potrzebuję pomocy w wyborze tableta. Nigdy nie sądziłem, że zostanę niejako zmuszony do jego zakupu, bo zawsze wydawałą mi się to zbędna rzecz a jednak tak się stało. Często przebywam w podróży lub na jakichś spotkaniach i tam musze się posiłkowac pewnymi materiałami, które obecnie w dobie cyfryzacji są zgrywane na komputer. Żeby jednak nie taszczyć ze sobą komputera, uznałem że lepiej jest zakupić taki tablet. Tablet ma za zadanie przede wszystkim służyć do pracy, dlatego ważna jest dla mnie płynność działania. Chciałbym uniknąć sytuacji, gdzie będę coś prezentował i będę musiał czekać aż przeskoczy z jednego wykresu na drugi. Druga sprawa, to obsługa programów z pakiety MS Office. Nie muszą to być dokładnie programy z tego pakiety, chodzi mi, żeby poprostu czytało pliki zapisane w tym formacie. Wiem, że w gołym tablecie raczej nie dostanę nic takiego, a będę musiał sobie ściągnąć jakiś program i tutaj też pytanie do Was, jaki program byście polecili? Kiedyś jak miałem jeszcze Xperię to miałem w niej program OfficeSuit i z tego co kojarzę,to nawet nieźle sobie dawał radę, tylko że wtedy otwierałem w nim tylko pliki word, czy równie dobrze otworzę w nim inne pliki z MS Office? Wracając do tableta, to fajnie jakby miał 10 cali, ale nie jest to priorytet, równie dobrze może być 7. Nie będę na nim grał, także nie interesuje mnie, czy będzie płynnie działał pod tym kontem. Będę jednak przeglądał internet oraz oglądał filmy, dlatego zależy mi na dobrej rozdzielczości. Czy możecie mi zatem coś polecić [... ciach - bez zbędnej reklamy.] I najważniejsze, kwota jaką chcę przeznaczyć na ten zakup, to max 1000 zł. Znajdzie się coś w tej cenie?
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.