Jump to content

Sysia447

Użytkownicy
 • Content count

  2
 • Joined

 • Last visited

About Sysia447

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  Inna

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 1. Witam! Na jutrzejsze zajęcia z ed. regionalnej mam przygotować się na temat jakie znaczenie miały rzeki: Narew, Nareśl, Niemen, w kontekście gospodarczym, społecznym, rola rzek jako limesów w zasięgu powiatu białostockiego. Byłabym niezmiernie wdzięczna za udzielenie jakichkolwiek informacji odnośnie tematu.
 2. Witam! Bardzo proszę o pomoc szczególnie tych którzy miłują Białystok. Muszę opracować temat: "Rola i znaczenie dworu Izabeli Branickiej". Dużo czytałam o jej rządach, wpływie a także odnalazłam informacje dotyczące jej współpracowników dworskich oraz ich poczynań. Nie jestem pewna czy dobrze rozumiem temat. Czy poprzez rolę i znaczenie dworu Izabeli mam rozumieć właśnie jej współpracowników dworskich po śmierci męża np. sekretarzy, lekarzy oraz ich działalność? Może ktoś z wtajemniczonych w temat mógłby mnie naprowadzić, pomóc odnaleźć ciekawe informacje. Byłabym bardzo wdzięczna. Z góry dziękuję.
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.