Jump to content

miran

Użytkownicy
 • Content count

  44
 • Joined

 • Last visited

About miran

 • Rank
  Ranga: Student

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  Inna

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Ukraińska rewolucja

  Za tego kryminalistę to rzeczywiście należy się przynajmniej liść. Nie wiem co pomoże rządzącym w Kijowie ale niby sankcje to przynajmniej w moim mniemaniu nic nie znaczące gilgotki. Za moment Rosja wróci do granic z czasów ZSRR a my dalej będziemy się zastanawiać jak tu im przeszkodzić. Wydrukowanie paszportu na inne nazwisko to pewnie ogromny kłopot. Czasami trzeba grać zgodnie z regułami przeciwnika ale Europa jakoś nie chce o tym pamiętać, widać za dużo inwestycji ma na wschodzie.
 2. Ukraińska rewolucja

  Napisałem, że mam dużą sympatię dla Ślązaków. Nie dla wszystkich. Chamski język lancastera obrzydza mnie. W życiu pewnie prochu nie wąchałeś ale udajesz, że zjadłeś wszystkie rozumy. Mój przyjaciel, taki prawdziwy Ślązak zwykł mawiać "gańba" i to odnosi się wprost do lancastera.
 3. Ukraińska rewolucja

  Nie wiem jaki kolejny problem ma secesjonista ale pragnę zauważyć iż to była rozmowa czysto teoretyczna. Coś tam mi się przypomniało, niekoniecznie dobre wspomnienia i tyle. Pisząc to w żółtych bokserkach z myszkami na wrotkach pewnie zbyt poważny nie jestem. Jednak to co przeżyłem i przeżyłem to już moje wspomnienia. Tak, wiem, mam założyć wątek o wspomnieniach weteranów.
 4. Ukraińska rewolucja

  Skierowałeś tą dyskusję na lepsze tory. Uwierz mi, że czasami całą noc chodzę po ogrodzie, miejsca sobie znaleźć nie mogę. Trzeba wojny doświadczyć aby ją zrozumieć. Nikomu tego nie życzę.
 5. Ukraińska rewolucja

  Swego czasu analizowałem Mogadish. Baza Amerykanów była na lotnisku ale miasto do nich nie należało. Trudno porównywać sytuacje, które zakładam iż się nie wydarzą. Myślę o Okęciu. Jestem zwolennikiem małych oddziałów, uważam iż są bardziej skuteczne. Na wojnie jak i w miłości reguł nie ma
 6. Ukraińska rewolucja

  Bardzo mały ale sprawny oddział. Po pierwsze odcięcie łączności i zajęcie centrum kontroli lotów. W tym momencie mam wpływ na cały ruch na lotnisku. Szach mat.
 7. Ukraińska rewolucja

  Zagłuszanie łączności chyba jest najprostszym sposobem. Od strony Falent to całe Okęcie jest zupełnie bezbronne.
 8. Ukraińska rewolucja

  Z moich ludzi nie wróciło dwóch. Na zimno to dałbym po ryju za takie słowa. Najwyższą wartością zawsze było przeżycie, ktoś kto tego nie zakosztował powinien się nie odzywać. W pierdlu to siedziałem za mój charakter, kontakty z tubylkami i coś tam jeszcze.
 9. Ukraińska rewolucja

  W taki sposób to liczyli Prusacy w czasie PWS. WAT kończyłem 15 lat temu i podobne zagadnienia tam były omawiane. Nie ma to nic wspólnego ze współczesnymi realiami.
 10. Ukraińska rewolucja

  W takim razie co należy zrobić ? Nic ? Analizując każdą sytuację zawsze można znaleźć słaby punkt. Z najemników korzystają wszystkie kraje na których ich stać. Wśród Polaków także ich sporo, osobiście znam jednego i dobrego słowa bym o tym indywiduum nie powiedział. Wychodząc w Iraku na patrol nigdy nie wiedziałem czy wrócę. Myśląc w taki sposób powienien siedzieć w domu zawinięty w pierzynę. Dwóch kolegów nie wróciło i za to się dzisiaj
 11. Ukraińska rewolucja

  Niestety masz chyba rację. Europejska bezwładność jest dosyć porażająca. Te niby sankcje to chyba głupi żart. Biznes i tak wygra, broń produkować i sprzedawać trzeba. Najgorsze jest to, że cierpią niewinni jak w każdym konflikcie. Swoje swego czasu zobaczyłem i śni się po nocach. Czasem nawet solidna lufa nie pomaga. Kupię sobie "Złoto dla zuchwałych" i "Parszywą 12-kę". Wojna w wersji yankee to dobry sposób na odstresowanie.
 12. Ukraińska rewolucja

  Trochę więcej zaufania dla wcale tak niedawnego strażnika pokoju. Filmotekę rzeczywiście sobie uzupełnię, ostatecznie wiele rzeczy sprowadza się do dobrego wizerunku przed kamerą. Tak już bardziej merytorycznie. Rozrzut wcale nie jest taki duży, nie mówię o skoku w maskach ze stratosfery, niższa wysokość. Element psychologiczny byłby najważniejszy, nie wierzę aby separatyści po kontakcie ze swoimi zwierznikami zdecydowaliby się na ostrzał. Prawdę mówiąc to nie jestem po którejkolwiek ze stron, uważam iż to ich wewnętrzna sprawa. Jak już to jestem po stronie rodzin ofiar tego nieszczęsnego lotu.
 13. Ukraińska rewolucja

  Byłem jednym z bardziej niepokornych oficerów wojska polskiego, niejedną noc spędziłem w pierdlu. Gdyby dali mi samolot i trzydziestu odważanych ludzi to miejsce katastrofy byłoby nasze.
 14. Ukraińska rewolucja

  Proszę wskazać moją wypowiedź gdzie pisałem o lądowaniu. Może i film, w tym wypadku pewnie tak ale coś z tym zrobić trzeba. Chyba nawet pacyfista to rozumie.
 15. Ukraińska rewolucja

  Teoretycznie masz rację. Odbyłem dwie sesje w Iraku i czasami o pewnych akcjach się nie mówi. Wątpię czy Holendrów by zaatakowano, tu by nie było pomyłki bo pewnie uprzedziliby o swoim przylocie. Naprawdę chciałbym aby Europa w końcu pokazała rogi. Rodzinom ofiar to się nawet należy.
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.