Jump to content

JusinP

Użytkownicy
 • Content count

  2
 • Joined

 • Last visited

About JusinP

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  Inna

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Niemiecka gazeta międzywojenna

  Chciałbym, ale jak juz wspomniałem mam problem z rozczytaniem czcionki. Tym razem w pierwszym poście wydaje mi się ze umieściłem lepsze zdjęcie z tytułem i nagłówkiem. Jeżeli mozna prosić o pomoc w rozszyfrowaniu tych napisów to dalej przez jakieś porównania spróbuję odczytać lub odnaleźć sposób na odczytanie reszty. Być może coś stanie się punktem zaczepienia dającym mi możliwość dowedzenia się czegoś na wlasną rekę.
 2. Witam Jestem nowym użytkownikiem forum i przepraszam z góry za wszelkie błędy jakie popełnię. Znalazłem gazetę z okresu międzywojennego datowaną na rok 1925. Niestety nie potrafię znaleźć informacji o tej gazecie. Zwłaszcza, że nie bardzo znam niemiecki i mam trudności tak trywialne jak rozczytanie czcionki użytej do napisania tytułu tej gazety. Na zdjęciu które mam nadzieję widać strona tytułowa tej gazety. Zwracam się o pomoc do uzytkowników forum w uzyskaniu jakiś informacji o tej gazecie. Chociażby tytułu przekładanego na język polski, popularności czy też niszowości tego wydania na terenach Niemiec lub czegokolwiek co przybliży mi ten tytuł. Z góry dziękuje za udzieloną pomoc. Pozdrawiam.
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.