Jump to content

NH3

Użytkownicy
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

About NH3

 • Rank
  Ranga: Uczeń

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  II wojna światowa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. @Tomasz N Dzięki, właśnie sobie uświadomiłem przecież że z początku 4 armia przerzuciła XIX KP Guderiana przez Prusy, aby związać SGO Narew.
 2. Hmm... mam jeszcze pewne obiekcje jeśli chodzi o.. - Czy po przegranej walce między 3 Armią a Armią Modlin, Arma Modlin wycofała się przed linie rzek Wisła i Narew, czy za linie tych rzek - Po odepchnięciu Armii Pomorze przez 4 Armię, Armie Pomorze wycofała się na tyły Armii Poznań, czy na tą stronę Wisły zajętą przez 3 Armię która wyparła Armię Modlin? - Co się stało z Armią Prusy po Bitwie pod Piotrkowem? - CO w tym czasie stało się z Armią Kraków i Karpaty oraz Łódź oraz SGO Narew? - Dlaczego 4 Armia po zajęciu pomorza nie kontynuowała natarcie w głąb kraju?
 3. Czy takie coś bylo by? http://postimg.org/gallery/nl9semci/33c34c2f/
 4. @atrix To akurat część referatu do szkoły, więc odpuściłem sobie strzałki gdyż znacząco skomplikowało by to całą mapkę.
 5. 1. A czy po bitwie pod Mławą, Armii Modlin z 3 Armią, Armia Modlin została całkowicie rozbita?
 6. Witam, Postawiłem sobie za cel wykonanie chronologicznego przebiegu wojny obronnej jeśli chodzi o aspekt militarny. Aby było ciekawiej to w formie obrazkowej (przedstawienia na mapach). Do tej pory wykonałem następujące "mapki", i na tym stanąłem gdyż pogubiłem się co do rozbitych Polskich armii.. http://postimg.org/gallery/7js1a6a6/7575be41/ Mam nadzieję że dotychczasowe pozycje armii są poprawnie naniesione.. W głównej mierze opierałem się na następującej mapce: http://dzieje.pl/sites/default/files/Mapy/wojna-obronna-polski-w-1939.jpg
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.