Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Wyniki matury z historii 2009

Rekomendowane odpowiedzi

Ucio   

Były.

W moim przypadku bez rewelacji :) Straciłem sporo punktów na wydawać by się mogło łatwych zadaniach, jednopunktowych. Źródła o dziwo nieźle wypadły, a za wypracowanie dokładnie dostałem tyle, ile się spodziewałem - 10pkt. Dżentelmeni o punktach nie rozmawiają, więc nie będę się chwalił :)

WOS dużo lepiej mi poszedł - aż do dzisiaj byłem przekonany, że to najgorzej napisany przedmiot.

Edytowane przez Ucio

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Wołodia   

A ja jak widac gentelmanem nie jestem, bo się pochwalę ;-)

Maturę napisałem na 78% - wynik w zupełności mnie zadowalający gdyż w połączeniu z innymi w zasadzie na 100% daje mi przepustkę na SGH. Swoją drogą w mojej szkole wyniki matury z historii bardzo kiepskie nikt nie miał powyżej 80%, nawet uczniowie humana (wyjąwszy rzecz jasna olimpijczyków) na tle takiej matematyki gdzie w mojej klasie btło chyba 7 "setek" blado to wygląda. A jak wypadła matura w Waszych szkołach?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie tak różowo jak miało być. Po maturach opinie były wręcz hurraoptymistyczne, a wypracowanie uznano za bajecznie proste.

Mam nadzieje, że Wasz wynik pozwoli Wam się dostać na upragnione studia, bo przecież o to najbardziej w tym chodzi : )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ucio   
Czyli nie tak różowo jak miało być. Po maturach opinie były wręcz hurraoptymistyczne, a wypracowanie uznano za bajecznie proste.

Mam nadzieje, że Wasz wynik pozwoli Wam się dostać na upragnione studia, bo przecież o to najbardziej w tym chodzi : )

W moim środowisku nikt tak nie mówił maturach, wszyscy narzekali, co się potwierdziło wczorajszymi wynikami.

A to, czy wypracowanie było bajecznie proste jest subiektywną opinią....

Pewnie dostanę się na kierunek który chciałem ale nie na tą uczelnię. Cóż, takie życie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
FSO   

Witam;

takie małe pytanie z ciekawości - opublikowno gdzieś pytania na maturę? Tak żeby zobaczyć "co było trudnego"?

pozdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
FSO   

Witaj;

Jarpen : tak między Bogiem a prawdą - nie wiem co w rozszerzonym jest trudnego? Przecież podają wszystkie odpowiezi w samych zadaniach [sic!]... Dla mnie łatwe... [Tylko ja jestem rocznik niebieżący ;)]

pozdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dzionga   

Szczerze mówiąc to historia trochę mnie boli. Bardziej niż WOS chociaż napisałam ją lepiej o 12%. W zadaniach źródłach straciłam tylko jeden punkt, ale za to w wypracowaniu oberwali mi aż 6. Nie wiem dlaczego aż tyle, liczyłam na troszkę więcej, miałam cichą nadzieję, że przebiję 90, a tu 86. Generalnie jestem jednak zadowolona z wyniku, tym bardziej, że oprócz mnie nikt w szkole nie przekroczył 80%. ;D Wczoraj złożyłam dokumenty i miła pani, która je ode mnie przyjmowała powiedziała, że z takimi wynikami dostanę się na pewno, więc kamień spadł mi z serca. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
FSO   

Witam;

Jarpen : ciekawe jak zareagowalaby odnośna pani w szkole : "Witam, bo ja chcę proszę Pani porównać poziom maturalny ten który byl z naście lat temu, do tego, wie Pani pracuję w budowlance...". Ale sam pomysl jak wiele na pól szalonych mi się podoba:)

pozdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Dzionga 86, wołodia 78, a jeśli pytasz ogólnie wszystkich to ja miałem 96 za wypracowanie dostałem 20/20, gdyby nie to mój wynik byłby zapewne zbliżony do podawanych tutaj : )

Dzionga w takim razie gratuluję studiów tylko jakich ostatecznie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dzionga   

Bezpieczeństwo narodowe na Akademii Obrony Narodowej. Jak się nie dostanę na ten kierunek zostaje mi jeszcze europeistyka na AON-ie albo dziennikarstwo na UMCS-ie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ucio   

Bezpieczeństwo narodowe - fajna sprawa, chociaż nie znam dokładnie charakterystyki tych studiów. Mi się to kojarzy z pracą w wydziałach kryminalnych albo coś w ten deseń.

Także jak zobaczycie dzionge w kurtce ABW nie bądźcie zdziwieni ;)

Ja uderzam na prawo. Złożyłem w parę miejsc, ale pewnie wyląduje w Rzeszowie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.