Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/

Rekomendowane odpowiedzi

Buahahaha kibic Juventusu nie słyszał o tej aferze?

Oczywiście, że słyszałem, sęk w tym, że cała sprawa jest mocno wątpliwa i sam byś to zauważył, gdybyś raczył przeczytać to co zostało napisane pod ostatnim linkiem, który podałeś.

Ponadto:

http://www.juvepoland.com/text.php?id=215

Oczywiście nikt Ci nie odbiera prawa do wierzenia w to, że Cannavaro, który dostał duszności, osłabienia i któremu jak oszalałe waliło serce wskoczył w samochód i popędził do lekarzy juventusu, którzy od razu zdiagnozowali u niego alergię na jad i podali lek, a że zapomnieli o tym poinformować no cóż zdarza się. Bardzo prawdopodobna wersja podobnie jak to, że Cannavaro 36 letni chłop został po raz pierwszy w życiu ugryziony przez pszczołę czy osę.

A masz dowody na to, że było odwrotnie? Jeśli tak, to przyznam Ci rację.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   

Nie mam pojęcia czy piłkarze Juventusu byli faszerowani EPO, ale w linku który Ci podałem wyraźnie pisało, że znaleziono kilkaset różnego rodzaju środków wspomagających, których oficjalnie nie powinno tam byc.

A masz dowody na to, że było odwrotnie? Jeśli tak, to przyznam Ci rację.

Rachunek prawdopodobieństwa to zbyt słaby dowód? Masz lepszy?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Rachunek prawdopodobieństwa to zbyt słaby dowód? Masz lepszy?

Czy sądy wydają wyrok na podstawie rachunku prawdopodobieństwa, czy na podstawie dowodów?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   
Czy sądy wydają wyrok na podstawie rachunku prawdopodobieństwa, czy na podstawie dowodów?

No tak oczywiście, każdy skazany przez sąd jest winny, a każdy któremu nie da się udowodnić winy, oczywiście żadnego przestępstwa nie popełnił. Naiwnośc? Głupota? Zaślepienie miłością do Juve? oby to 3.

Przypominam, że urząd antydopingowy uznał, że doszło do przestępstwa i będzie w tej sprawie toczone dalsze śledztwo i pewnie będzie proces.

Edytowane przez w4w

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
No tak oczywiście, każdy skazany przez sąd jest winny, a każdy któremu nie da się udowodnić winy, oczywiście żadnego przestępstwa nie popełnił.

Patrząc z perspektywy sądu- owszem :) Co do sprawy Cannavaro, uważam, że było to po prostu niedopatrzenie ze strony lekarzy Juve. Patrząc na fakty, które znamy dzisiaj uważam, że kara powinna być jedynie za brak skrupulatności w poczynaniu medyków Starej Damy. Zresztą poczekajmy na proces, jeśli takowy, oczywiście w ogóle będzie.

Naiwnośc? Głupota?

Daruj sobie te inwektywy.

Zaślepienie miłością do Juve?

Nie ukrywam, że jako prawdziwy kibic czuję jakiś afekt do tego klubu :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   
Co do sprawy Cannavaro, uważam, że było to po prostu niedopatrzenie ze strony lekarzy Juve. Patrząc na fakty, które znamy dzisiaj uważam, że kara powinna być jedynie za brak skrupulatności w poczynaniu medyków Starej Damy

Jeśli wierzysz, że lekarze, których obowiązkiem jest informować o takich sprawach ot tak sobie zapomnieli, że leczyli Cannavaro, to jestem zmuszony powtórzyć:

[ciach] Zaślepienie miłością do Juve? oby to 3.

Bayern wyrzucony z LM?

Zawsze myślałem, że sponsorem klubu który gra na Volkswagen-Arena jest Volkswagen, a nie Audi. Ciekaw jestem również kim w takim razie jest Roman Abramowicz, bo skoro żaden człowiek nie może mieć udziałów w więcej niż 1 klubie, a Abramowicz ma udziały w cska i chelsea, to wychodzi z tego, że on nie jest człowiekiem;p

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Z pozapiłkarskiej beczki, na pewno większość słyszała o "walce stulecia" Adamek vs. Gołota. Jak wiadomo, Gołota został położony w 5. rundzie po kilku morderczych seriach dzikiego górala. To była chyba najbardziej jednostronna walka w trakcie całej gali.

Gołota jako plusy może zaliczyć tylko to, że jak na swój wiek, trzyma się poprawnie: niezły balans ciałem, czasem potrafił się wybronić z "objęć" Adamka... Ale 116 kg, 41 lat, brak luzu i szybkości (co poniekąd wynika z wieku i wagi) nie pomogą w kontynuowaniu kariery, którą lepiej chyba zakończyć (i wcale nie mówię tego złośliwie i nie należę do przeciwników Gołoty). Tym bardziej, że z tego co pamiętam, zarówno Adamek jak i Gołota mają zagwarantowane z tej walki jakieś 300 000 $...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gnome   

Chciało by się rzec jaki kraj taka walka stulecia ;).

Po cóż ten Gołota wychodził na ring, podejrzewam, że znaczna większość sparingpartnerów Adamka spisywała się znacznie lepiej między linami niż Gołota.

No ale nie będę się pastwił nad Gołotą, bo sama gala całkiem fajnie się prezentowała. Mnie osobiści najbardziej przypadła do gustu walka Kosteckiego, widać, że zaczął pracować głową :).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Po cóż ten Gołota wychodził na ring, podejrzewam, że znaczna większość sparingpartnerów Adamka spisywała się znacznie lepiej między linami niż Gołota.

Nie każdy ma tyle lat i taką wagę co Andrew, oczywiście nikt nie kazał wyjść Gołocie na ring, ale odrzucenie propozycji walki byłoby dla niego samego oznaką klęski.

No ale nie będę się pastwił nad Gołotą, bo sama gala całkiem fajnie się prezentowała. Mnie osobiści najbardziej przypadła do gustu walka Kosteckiego, widać, że zaczął pracować głową smile.gif.

Choć nadal lubi się bawić - w którejś rundzie wystawił ręce do przodu, Soszyński chciał je uderzyć, ale Cygan szybko je cofnął i skwitował swoją akcję uśmieszkiem ;)

Ciekawi mnie jeszcze kwestia relacji między Adamkiem a Gołotą. Przed walką sądziłem, że ta cała niechęć obydwu do siebie jest zbyt rozdmuchana i przesadzona, bo nie mogłem znaleźć potwierdzających to słów ze strony obydwu bokserów (Adamek po walce nawet całkiem ciepło wypowiadał się na temat Gołoty), ale po walce chyba nie podali sobie ręki...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Adamek chciał

Gołota nie był skory

Mariola pokrzykiwała słowa na f*****k

... słowem sportowo walka dla Adamka, jak i pod względem zachowania po walce.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kalki   
Przed walką sądziłem, że ta cała niechęć obydwu do siebie jest zbyt rozdmuchana i przesadzona, bo nie mogłem znaleźć potwierdzających to słów ze strony obydwu bokserów (Adamek po walce nawet całkiem ciepło wypowiadał się na temat Gołoty), ale po walce chyba nie podali sobie ręki

Może myślę zbyt prowincjonalnie, ale taki przykład:

Gdy w szkole ktoś silniejszy, Cię uderzył/pobił to podałeś mu rękę?

Przykład taki, troche nie związany z tematem, ale trafia w sedno.

Co do samej walki: Nic specjalnego, wygrał lepszy, młodszy= szybszy.

Dla mnie ta gala to porażka, ale co człowiek to inne zdanie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Regulus   

Bayern przegrał drugi raz z Bordeaux. Marnie widzę ich szanse na awans, bo coś wątpię by byli w stanie wygrać dwa ostatnie mecze, w tym z Juve w Turynie, bedąc zależnym przy tym od wpadki Włochów z Francuzami, którzy są już pewni awansu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Może myślę zbyt prowincjonalnie, ale taki przykład:

Gdy w szkole ktoś silniejszy, Cię uderzył/pobił to podałeś mu rękę?

Boks to sport, a nie wieśniacka bitwa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomasz N   

We wczorajszym meczu najbardziej podobał się komentator mówiący: Obraniak szuka Jelenia. Chyba było takich więcej. Nawet ja się załapałem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.