Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Najlepszy komentator sportowy?

Rekomendowane odpowiedzi

Dariusz Szpakowski popełnia najwięcje gaf ... i dlatego jest najlepszy :arrow:

pozwole sobie zacytować : "Franz Beckenbauer to jeden z niewielu ludzi na świecie którzy wygrali mundial jako piłkarz i jako zawodnik" :P

Właśnie takie komentarze najlepiej ubarwiają widowisko :P perfekcjoniści są nudni.

W tych mistrzostwach słysząłem jeszcze jedno niezłe powiedzenie (nie pamiętam kto): "Słońce zachodzi już za wschodnią ścianę stadionu.." :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   

Dariusz Szpakowski nikt nie potrafi stworzyć takiej atmosfery jak on. Gdy podnosi głos wiem że coś się dzieje. Borek to profesjonalista w kazdym calu wie o piłce wszystko nie popełnai takich gaf jak Szpakowski, jednak Szpakowski ma wrodzony talent do komentowania ma w sobie to coś co trudno wyrazić słowami to trzeba obejrzeć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Szpaku. Bez wątpienia, potrafi zarazić widza emocjami a jego zabawne przejęzyczenia tylko dodają widowisku uroku. Poza tym jego głos towarzyszy mi od dziecka :D Od kiedy pamiętam wszystkie ważniejsze imprezy sportowe komentował "Szpaku".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Szpaku. Bez wątpienia, potrafi zarazić widza emocjami a jego zabawne przejęzyczenia tylko dodają widowisku uroku. Poza tym jego głos towarzyszy mi od dziecka :D Od kiedy pamiętam wszystkie ważniejsze imprezy sportowe komentował "Szpaku".

Ja go nie lubie bo przynudza jakimiś opowieściami spoza boiska. Dla mnie idol to Ciszewski pełna koncentracja na tym co się dzieje obecnie. To co wczoraj robił Beckcham mnie nie interesuje. Zawsze mam też wrażenie, że on sobie jakieś mowy przygotowuje na spotkania i je recytuje. Czasem lepiej oglądnąć mecz w angielskiej TV niż słuchać Szpaka tam to są emocje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomek91   

Jeżeli ktoś ma Cyfrę + to zapewne zgodzi się ze mną , iż najlepszymi komentatorami są dziennikarze Canal + . Bardzo ciekawe komentarze , "portret kibica" , nawet naszą ekstraklasę ogląda się z dużą przyjemnością .

A jeżeli mówimy o ogóle dyscyplin sportowych no to - Krzysztof "rach ciach ciach" Wyrzykowski oraz Tomasz Jaroński .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nazaa   
najlepszymi komentatorami są dziennikarze Canal +

... do których swego czasu należeli Borek i Kołtoń :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   

Jak dla mnie to w Canal+ nudzą jak cholera. powinniśmy sobie zaimportować jakiegoś włocha

oglądałem dwa(3?) miesiące temu Inter-Bayern i jak Pizarro strzelił gola to komentator z pół minuty darł się gol, żeby było ciekawiej gola strzelono Włochom...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
. Dla mnie idol to Ciszewski pełna koncentracja na tym co się dzieje obecnie.
Oczywiście Adminie, to człowiek-legenda, ale myślałem, że mówimy o czynnych zawodowo komentatorach. Borek to profesjonalista, ale jak dla mnie rzadko "daje się ponieść" emocjom :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Ciężko mi się zdecydować. Na pewno Szpakowski, od kiedy tylko pamiętam wszystkie wielkie imprezy sportowe komentował właśnie on. Nawet gdy mam powiedzmy możliwość obejrzenia meczu na TVP (Szpaku) i na Polsacie Sport (Borek i Kołtoń) to wolę mimo wszystko TVP, to już chyba z przyzwyczajenia. Spokojnie mogę jeszcze wskazać na komentatorów Eurosportu, dla mnie najlepsi na polskim rynku, zwłaszcza panowie komentujący Tour de France. No jeszcze w ostateczności ekipa z Polsatu zajmująca się meczami siatkówki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ciężko mi się zdecydować. Na pewno Szpakowski, od kiedy tylko pamiętam wszystkie wielkie imprezy sportowe komentował właśnie on.

Może zabiera przez to miejsce młodszym, lepszym i zdolniejszym?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
A kto w TVP jest lepszy od niego?

Oczywiście nie odpowiem ci na to pytanie, bo nie pracuje w TVP, ale nie wierze, że nie ma lepszego. Tylko, że Szpakowski ma taką niepodważalną pozycję, że jeśli jest jakiś talent, to dopóki jest Szpakowski to dużych imprez nie poprowadzi. Dla mnie najlepiej jakby Trzeciak sam komentował, wiem, że on jest jako specjalista, ale jego najbardziej lubie z tych wszystkich komentatorów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.