Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Tofik

Malanowski i Partnerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Tofik   

Dla mnie jedyny serial telewizyjny, dla którego jestem gotów poświęcić pół godziny swojego życia. Mimo fatalnej gry aktorskiej (może poza detektywami i "Malanowskim"), to i tak ciekawość jak zakończy się dana historyjka (a zwykle zakończenie jest inne niż się wydaje) u mnie przeważa.

A co Wy sądzicie o tym serialu?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
FSO   

Witam;

Tofik : ja nie mam niestety aż takiego luksusu jak telewizja, ale jest internet:) W każdym razie - sam pomysł serialu dobry. Poza tym według mnie dużo, nawet bardzo dużo daje mu Borewicz.. przepraszam Bronisław Cieślak. Podobny styl gry, spojrzenie na życie. Ogląda mi się go świetnie - choć dialogi czasem nie wiem, troszkę nienaturalne. Dzięki B. Cieślakowi [którego jestem fanem] zyskuje bardzo dużo, swóją taką atmosferkę, to coś co lubię.

pozdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
iiks   

Nie lubię, na prawdę duże podobieństwo do TVN'owskich Detektywów, a poza tym to gra aktorska jest znakomita i jak wspominaliście już wcześniej można się pośmiać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
FSO   

Witam;

iiks; Don Pedrosso: niedawno oglądałem chyba wszystkie odcinki "07 Zgłoś się", a potem trzy czy cztery Malanowskiego. Podobieństwo i tu i tu jest jedno, może niezbyt rzucające się w oczy ale... Jak dla mnie jest to gra i sposób mówienia Cieślaka grającego i tu i tu głównych bohaterów [w 07 słynne już chyba: "To Pan major też drzwiami?" lub "Wódkę? W czasie służby? W restauracji?... Z największą przyjemnoiścia!". Przecież takie teksty świadczą o samym serialu i sprawiają że wchodzą do języka codziennego.

pozdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Cieślak może mówić nawet Mickiewicza, jednak nie ważne co powie, ważne jak powie. Gra w tym serialu jest naprawdę fatalna i został zapewne zrobiony tylko po to, by zrobić konkurencję TVN-owi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
i został zapewne zrobiony tylko po to, by zrobić konkurencję TVN-owi.

Został zrobiony, by zapełnić dziurę po "Fabryce gwiazd" - prawdziwym chłamie. Dla mnie takie zapełnianie, wyszło całkiem spoko.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Został zrobiony, by zapełnić dziurę po "Fabryce gwiazd" - prawdziwym chłamie.

Nie miała "brania", bo ludzie wolą kryminalne seriale typu W11, czy Detektywi, co w efekcie spowodowało powstanie Malanowskiego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
FSO   

Witam;

mnie sposób gry aktorskiej Cieślaka podobal mi się zawsze. Obejrzałem też film z jego udziałem ["Wściekły" ; '79]. Tam także sposób gry nie rożni się od tego co pokazuje czy prezentuje w Malanowskich czy 07. Różnica jest taka że 07 z początkowego serialu tak naprawdę stał się regularnym filmem po 90 min nawet. Malanowski zaś to bardziej sceny ze spraw, ze śledztw - zamykające się we w sumie około 20 miutach, stąd cała różnica.

pozdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.