Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Bronisław Wildstein szefem TVP

Rekomendowane odpowiedzi

Nowym szefem TVP został B. Wildstein moim zdaniem będzie to skrajne przeciwieństwo R. Kwiatkowskiego. TVP stanie się po RM tubą (oczywiście w mneijszym zakresie) propagandową PiSu. Dla mnie Wildstein powinien być osądzony o bezprawne wyniesienie danych z IPNu. Ponadto w wszelakich debatach prezentuje się jako wszechwiedzący zarozumialec, bo o ile można bronić swoich racji, to nie można być tak pewnym siebie i wręcz atakować adwersarzy. Telewizja nigdy nie będzie apolityczna moim zdaniem powinna zostać sprywatyzowana. Bo po Wildsteinie będzie kolejny człowiek jakiegoś ugrupowania etc.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   

Niestety sądze że Braciszkowie niedługo go wytną z TV. A szkoda to dobry dziennikarz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Niestety sądze że Braciszkowie niedługo go wytną z TV. A szkoda to dobry dziennikarz.

Może i dobry, ale w swoich komentarzach według mojej oceny był proPiS i wydaje mi się, że m. in. dlatego został szefem TVP. Teraz chyba troszeczkę podpadł i może stracić stanowisko w TVP.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   

Ciężko żeby PiS wybrał komunistę, wybrał konserwatystę ale niezależnego od PiS-u jego następca będzie marionetką w rękach Pisu. A będzie to pewnie pani Raczyńska.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wildstein przestał być szefem TVP, na jego miejsce został powołany przyjaciel Kaczyńskiego. Telewizja Kwiatkowskiego znowu będzie emitowana?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
godfrydl   

No i co, po 5 latach telewizja lepsza? Wildstein niedobry Scenę Faktu zainicjował, brzydal jeden, ale zdrowe antyPiSowskie siły na szczęście nie dały zbyt długo bruździć w głowach elektorom...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Butryk   

Witam.

Rzeczywiście z pewnym rozrzewnieniem czyta się owe wpisy z 2006 i 2007 o ówczesnym upolitycznieniu TVP. Pomijając tu już kwestię polityczną, zupełnie na chłodno mogę dodać jedynie, że 2006 r., pod wpływem zupełnie innego oblicza telewizji publicznej, zachęcony jej poziomem zacząłem płacić abonament.

Obecnie od jakiegoś czasu mam wyrejestrowany i sprzedany odbiornik telewizyjny, i powiem Wam, że świat jest lepszy kiedy człowiek nie musi oglądać tego chłamu. Żeby tego było mało "dziennikarze" typu towarzysz Miecugow mówią, że to odbiorcy jest wina, bo ma on tylko takie oczekiwania (czyli sami sobie jesteśmy winni).

Pozdrawiam.

Edytowane przez Butryk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.