Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
dzionga

Studniówki

Rekomendowane odpowiedzi

dzionga   

Większość z nas zapewne przeżyła, pewna część ma to dopiero przed sobą (Estera i ja jutro :P ), więc może podzielicie się wrażeniami i wspomnieniami? :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

W takim temacie pozostaje mi życzyć wam świetnej zabawy, miłych wspomnień i powodzenia na maturze w maju mam nadzieje, że tak jak ze studniówki tak i z matury będziecie zadowoleni. :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
amon   

Czad , rozpusta i wszelkie wszeteczeństwo ......... nieeee , dobra zabawa , miłe wspomnienia i ....... to coś co nieuchwytne . Miłej zabawy koleżankom życzę i to bez względu na irytującego partnera :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciekawy   

Studniówkę miałem tak dawno (zresztą - niejedną), iż nie pamiętam, czy się ona wogóle odbyła ! :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Moja studniówka była super, wybawiłem się setnie, zapijając miodzikiem z koleżanką pod ławką (bo w szkole mieliśmy) :P

Potem byłem jeszcze 3 razy jako absolwent. Po mojej ostatniej bytności wydano zarządzenie, żeby absolwentów nie wpuszczać. Chyba przeze mnie... Jak przez mgłę pamiętam, że szedłem korytarzem i zobaczyłem panią dyrektor. No to podniosłem ją do góry i postawiłem z boku. Po czym poszedłem dalej. Nie jestem pewien, ale o to mogło chodzić... :P

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Z tej strony jeszcze Vissa nie znałem :P Swoją studniówkę pamiętam doskonale... ahh, te starcia z pewnym bardzo miłym ochroniarzem, wyciąganie spod stołu pełnej szklanki soku (mimo iż pod stół wędrowała pełna do połowy ledwie), próby wymykania się z hotelu... ooo tak, to było coś. Impreza warta pamięci, tak więc miłej zabawy jutro;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sebas   

Mnie czeka studniówka w za tydzień tj. 24 stycznia :P W sumie to fajnie, że już studniówka bo jest to napewno jedno z wazniejszych wydarzen w zyciu hehe

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciekawy   
W sumie to fajnie, że już studniówka bo jest to napewno jedno z wazniejszych wydarzen w zyciu hehe

Czy ja wiem ? Wierzaj mi - będą w życiu dużo ważniejsze wydarzenia, które mogą ci zapaść głębiej w pamięci (np. ślub, urodzenie dziecka, rozwód, śmierć bliskiej osoby, itp.) ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dzionga   

Ja uważam, że studniówka to nie jest nic szczególnie ważnego i niepotrzebnie większość moich znajomych tak się ekscytuje :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Niby nic ważnego..., a pamięta się do końca życia ; ) Dzionga i Estera czekamy na wasze zdjęcia ze studniówki, w sukniach, w których z pewnością będziecie błyszczeć skoro i bez nic to robicie : )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
widiowy7   
Czy ja wiem ? Wierzaj mi - będą w życiu dużo ważniejsze wydarzenia, które mogą ci zapaść głębiej w pamięci (np. ślub, urodzenie dziecka, rozwód, śmierć bliskiej osoby, itp.) ...

Będą, na pewno. Ale niech się cieszą. Sam też się cieszyłem i zabawa była przednia. I do dziś pamiętam.

I niech tak zostanie.

Wszystkim studniówkowiczom mówię

DOBREJ ZABAWY

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
redbaron   

Ja byłem na 3 studniówkach :huh: I to nawet 3 lata pod rząd...

Było bardzo fajnie, ale za dużo wspomnień mi nie zostało - od mojej minęło już 10 lat. Czułem chyba wtedy, że kończy się jeden etap mojego życia i zacznie się drugi. Znając mnie, to pewnie przejmowałem się maturą...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
giskan   

Ja tam sie nie podniecam studniówką. Nie w moim guście puki co takie imprezy są. Na studniówce nie byłem i nie żałuje, tym bardziej patrząc na moją klasę...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.