Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Pancerny

Olimpijczycy z Historia.org.pl

Rekomendowane odpowiedzi

dzionga   

Widzę, że wszyscy już mają tematy prac badawczych tylko ja jeszcze nie :? Ale i tak pewnie wybiorę coś z XX w. albo z RON-u, jeżeli będzie, tym bardziej, że Pancerny tak deklaruje pomoc ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Ale i tak pewnie wybiorę coś z XX w.

Jakby co wal jak w dym, załatwić jakieś materiały, zeskanować coś, sprawdzić etc., usługa dostępna 24h/dobę ;) W pozostałych przypadkach podobnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Raczej wolę sama pisać niż korzystać z pomocy (ale w każdym razie pięknie dziękuję) :P

Ale tu nie chodzi o pisanie, ale o materiały ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
piterzx   

Ależ dzionga, nikt z nas (jak sądzę) nie proponuje Ci napisania pracy za Ciebie, ale przecież jakieś skany z potrzebnej Ci, a niedostępnej bibliografii, linki do stron, cytaty z oryginalnych dokumentów można, zawsze zaoferować ;)

Jakby co wal jak w dym, załatwić jakieś materiały, zeskanować coś, sprawdzić etc., usługa dostępna 24h/dobę :P W pozostałych przypadkach podobnie.

Czy ja również się na to łapię? Bo w moim pięknym skądinąd mieście trochę ciężko o niektóre monografie...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dzionga   

Ależ ja rozumiem o co chodziło, ale podtykanie pod nos potrzebnych materiałów to raczej kiepski pomysł ;) Aż taka wygodna to ja nie jestem :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Czy ja również się na to łapię? Bo w moim pięknym skądinąd mieście trochę ciężko o niektóre monografie...

Ależ oczywiście, wszyscy którzy tylko poproszę o taką pomoc, w miarę moich możliwości otrzymają ją. W końcu co jak co, ale większej biblioteki specjalistycznej jak zbiory IHUW, raczej się łatwo nie znajdzie. Doliczcie do tego BUW, BN itd. Ja rozumiem, że ktoś może nie chcieć, bo to za wygodne, ale po co się męczyć brakiem jakiegoś materiału, skoro można go łatwo dostać ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
adam1234   

Skoro tak każdy pomaga to jakby ktoś życzył sobie hagiografię napoleońską to proszę do mnie ;)

A czy ktoś jeszcze tu pisze o Wielkiej Emigracji? :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
lukass   

Jeśli chodzi o RON, nowożytność, reformację i wojny religijne to deklaruję pomoc.

Na temat wybrałem: "Źródła tolerancji religijnej w Polsce XVI wieku",

Powiem szczerze, że u mnie żadnych ciekawych tematów nie było,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sebas   

A co byś polecił do pracy na mój temat czyli:

"Na drodze do imperiów Piotra I, Marii Teresy i Fryderyka Wielkiego. Próba porównania."

Same reformy to w wielu źródłach widziałem i z tym nie ma problemu chodzi mi bardziej o próbę porównania. Staram się sam porównać i wyciągnąć własne wnioski, ale uważam, że dodanie oceny jakiegoś autorytetu historycznego podniesie poziom pracy ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.