Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/

Rekomendowane odpowiedzi

gregski   

A ile się namęczyłem by takie zdjęcie zrobić!

Słońce odbijało się w aluminium i mój biedny smartfon głupiał.

 

By zamknąć serię zdjęć ze smartfona to chcę Wam pokazać jak wygląda moja kabina na nowym statku.

Przepraszam za nieporządek ale messman chyba się trochę lenił i nie posprzątał tamtego dnia (mi się nie chciało).

 

2rzcuw4.jpg

 

xsqoy.jpg

 

oa4weq.jpg

 

34ooxg2.jpg

 

jrp6kg.jpg

 

To ostatnie zdjęcie to "Reason" by night.

Edytowane przez gregski

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
poldas   

A to burżuj z tego Gregskiego.

Celem reedukacji, wnioskuję o przeniesienie go na narodowo-socjalistyczny okręt podwodny typu VII.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, gregski napisał:

A ile się namęczyłem by takie zdjęcie zrobić!

Słońce odbijało się w aluminium i mój biedny smartfon głupiał.

 

By zamknąć serię zdjęć ze smartfona to chcę Wam pokazać jak wygląda moja kabina na nowym statku.i

Przepraszam za nieporządek ale messman chyba się trochę lenił i nie posprzątał tamtego dnia (mi się nie chciało).

 

2rzcuw4.jpg

 

xsqoy.jpg

 

oa4weq.jpg

 

34ooxg2.jpg

 

jrp6kg.jpg

 

To ostatnie zdjęcie to "Reason" by night.

Gregski znowu niszczy moje młodzieńcze wyobrażwyobrażenia.

Kiedyś fajka i broda, teraz gdzie te koje, hamaki, okrągokrągłe bulaje...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

No jest mi strasznie przykro z powodu braku hamaka. Mogę Cię tylko zapewnić, że mam jeden w ogrodzie.

No cóż inne czasy.

Armator zaś zapewnił mi kabinę składająca się z tak zwanego salonu, sypialni i łazienki.

Oprócz lodówki, odtwarzacza wideo i soundbaru mam też telewizor. Żeby było śmieszniej, armator zapomniał o kablach antenowych i HDMI.

W sumie jest tam całkiem wygodnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Moja kobiełka zauważyła, że łóżko wygląda na dwuosobowe - i uważa, że dla niej wystarczy miejsca. Zważywszy na kierunki wypraw gregskiego, bardzo się jej one podobają, stąd pyta (za mym pośrednictwem) - gdzie ma się zgłosić ze swą walizą na kolejną?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Łóżko jest rozmiaru "king size" (cokolwiek by to znaczyło).

Praktyczne to jest bo jak buja to można się położyć w poprzek, zasztauować dodatkowymi poduszkami i można przespać noc.

Niestety w obecnej chwili użytkownikiem tego łoża jest mój kolega Mariusz który przejął po mnie całą schedę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Z osobistego doświadczenia, gdyż parę mil w życiu przepłynąłem, wolę wąskie koje (z ogranicznikami). Łatwiej się zasztauować i człowiek się nie turla podczas sztormu. Chyba, że Gregski sztauje się  za pomocą messwoman lub - co nie daj Panie Boże - messmana. Ale to przecież niemożliwe.:) 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Teraz takie czasy, że bezpieczniej "sztauować się" messmanem niż messwoman. 

(W firmie jest parę dziewczyn i któraś zauważyła, że kombinezony jakie pracodawca zabezpiecza są męskiego kroju, co jest ewidentnym przykładem dyskryminacji. Na nieszczęście zamieszczono ten postulat w naszym wewnętrznym czasopiśmie i zapytano o opinię. Jeden koleś zapytał na czym maja polegać damskie kombinezony, bo jeśli będą z push-upem to on jest za. Został przykładnie napiętnowany za niedopuszczalny przejaw seksizmu).

Ja osobiście sztauuje się czterema poduszkami kołdrą i kocem które mi przydzielono.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Kiedyś miałem stół warsztatowy w garażu...

 

rhpr0j.jpg

 

... teraz jest to punkt karmienia kotów...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Kowalik się u mnie stołuje.

Regularnie.

Dziwne, że tak głową w dół  i nadal ma apetyt, ja tak głową w dół to bym się porzygał...

 

IMG_0372.jpg

 

IMG_0373.jpg

 

IMG_0374.jpg 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

U mnie się stołuje całkiem regularnie teściowa (ale nie: głową w dół), ze względów wszelakich zdjęcia jednak nie zamieszczę...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.