Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Granat

Wasz ubiór

Rekomendowane odpowiedzi

Granat   

Właśnie... Jaki ubiór preferujecie ?

Zapraszam do dyskusji ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Dżinsy - obowiązkowo.

To co wyżej, już bez znaczenia. Najważniejsze są gacie, reszta jest milczeniem :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Ubiór... sam myślałem nad takim tematem. Dużą uwagę zwracam na spodnie, koniecznie dżinsy, do tego skórzane pantofle ze ściętym czubkiem (koniecznie mocno wypastowane) i czarna koszulka. Strój dość monotonny, ale zdecydowanie najbardziej mi pasuje;) Na lato jest też oczywiście opcja lżejsza: zamiast pantofli buty do joggingu, dżinsy z podwiniętymi nogawkami. Góra wówczas obojętna. Ogólnie muszę przyznać, że mam hopla na punkcie ubioru. Źle się czuję, gdy wiem że źle wyglądam. A i obowiązkowo ciemne okularki. Ogólnie mam swoje drobne zboczenie na punkcie ubioru... i dobrze mi z tym;) Chociaż nowe ubrania kupuję sobie raz od wielkiego dzwonu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lu Tzy   

Ja zwykle wygladam albo jak skin, albo jak turysta z lat siedemdziesiatych. Glany, bojowki/dzwony, jakies bluzy, jakies kurtki.

Albo krawat.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

To zależy gdzie się wybieram! Jeśli do szkoły, czy wieczorem z kumplami gdzieś wyjść, to jeansy/sztruksy, koszula/t-shirt, bluza z kapturem no i moja skórzana kurtała z której jestem bardzo dumny 8) Jeśli np. mam iść do kościoła to jeansy, koszula, krawat, marynarka no i oczywiście odpowiednie buty do takiego ubioru ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam dużego wyboru. Do pracy gajer, bo inaczej się nie da 8)

Poza tym, uwielbiam surduty, marynarki klubowe, tweedowe, koszulki polo i koszule weekendowe. Jak nie garnitur, to spodnie jeansy lub sztruksy, latem lniane albo krótkie (takie do kolan). Generalnie pełna klasyka, pasuję w każdym okresie XX wieku, czasem nawet do XIX ;)

Nie lubię butów sportowych ani sandałów, często latem nie noszę skarpetek :P

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   

Jasne, że sztruksy! Poza tym zawsze lubiłem T-shirty z kołnierzykiem, bez niego jakoś łyso się czuję. Dżinsy też dobre są, ale ja wolę ciemniejsze kolory, czarny, granat albo szary.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Granat   

A ja też mam hopla na punkcie ubioru... co prawda nie takiego dużego, ale gdy widzę że to co mam w szafie nie pasuje do siebie to mam problem :P

Uwielbiam koszule ! We wszystkich wariantach, rozpięte, zapięte, z długim/krótkim rękawem, z czymś pod lub na gołe ciało ( wtedy to nie rozpięta :) ). Czasem nie zaszkodzi jakiś T-Shirt lub polo.

Spodnie to noszę bardzo różne... Dżinsy, sztruksy, krótkie ( za kolana ;) ) długie, luźne, mniej luźne :mrgreen: i w końcu "normalne" tj. z materiału :D

Butki też różnie - zależnie od pory roku : ciężkie trepy, adidasy adidasa :P , jakieś lekkie półbutki, sandały ( bez skarpetek )

Ponadto noszę zegarek na lewym nadgarstku a na prawym taką śmiszną... bransoletkę :) Ale nie z tych gumowych i kolorowych, tylko taką inną :) Trudno to określić.

Poza tym zawsze lubiłem T-shirty z kołnierzykiem

W sensie że koszulka polo ?

ja wolę ciemniejsze kolory, czarny, granat albo szary.

:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   

No pewnie, ze polówki.

Zwłaszcza jeśli są czarne, albo granatowe.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dzionga   

Czy nikt oprócz mnie nie ma obsesji na punkcie pasków? ;)

Ja też się źle czuję jak wiem,że słabo wyglądam,dlatego staram się tak nie wyglądać ;) Uwielbiam wszelkiego rodzaju bluzki w paski (ale muszą mi się podobać),spodnie najlepiej rurki i lubię mieć coś niebieskiego,do oczu :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Granat   
Uwielbiam wszelkiego rodzaju bluzki w paski

No moje ulubione koszule to te w paski ;) Tyle że pionowe :]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   

Paski w jakim sensie?

Bo polówki w paski to też moja specjalnośc.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mch90   

Ubiór? Bardzo luźny, ale to bardzo. ;) Lubię kaptury i szerokie spodnie. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dzionga   
Paski w jakim sensie?

Po prostu bluzki w paski,najlepiej szerokie paski ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.