Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Polka roku 2007 - wyniki

Rekomendowane odpowiedzi

Oto wyniki I edycji naszego konkursu:

1 miejsce

monika_olejnik1_large.jpg

Monika Olejnik

2 miejsce

anna_dymna_1.jpg

Anna Dymna

3 miejsce

kr01_d.jpg

Kinga Rusin

4 miejsce

f15761.jpg

Julia Pitera

5 miejsce

34031_1.jpg

Anna Guzik

Klasyfikacja generalna:

wynikihk4.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciekawy   

Mam pytanie - czym zasłynęła była żona T .Lisa, iż znalazła się na 3 - cim miejscu ? A rozkojarzona N. Rokita wyprzedziła Abakanowicz, i w dodatku Sendlerową czy Ochojską ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gnome   
Mam pytanie - czym zasłynęła była żona T .Lisa, iż znalazła się na 3 - cim miejscu ?

Ano tym, że jest b. żoną T. Lisa i coś tam robi (tańczy, śpiewa albo coś jeszcze bardziej ambitnego, nie wiem bo się tym nie interesuję). :twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Hauer   

Demokracja w najczystszej posatci, czemu sie dziwicie :wink: ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Demokracja w najczystszej posatci, czemu sie dziwicie :wink: ?

Jakby wybór był poprzez "radę mędrców" to by było, że stronniczość, bo XYZ. A tak dość reprezentatywna grupa prawie 900 osób tak zadecydował i to należy uszanować.

Pani Olejnik świetni dziennikarz, zasłynęła przeróbką reklamy PiS, wydała ciekawą książkę w tym roku, bodajże angażowała się wraz z innymi kobietami w akcję, gdy była ustawa dt. zaostrzenia aborcji.

Pani Dymna tutaj wyjaśniać nie trzeba, dobra aktorka i wspaniał społecznik.

Pani Rusin mimo, że mąż ją zostawił dla innej podniosła się po tym, a z pewnością nie jest łatwo i prowadziła popularny You Can Dance, wypuściła na rynek serię kosmetyków, prowadzi DD TVN etc.

Pani Pitera za walkę z korupcją, za kampanię wyborczą. której była jedną z twarzy, bezkompromisowa, konkretna w swych rozmowach i debatach TV.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

A pani Guzik?

Dobra, teraz chyba sądzę, że można podyskutować. Szlag mnie trafia dosłownie jak widzę, że p. Ochojska jest dopiero na 15. miejscu. Jeśli ktoś ceni sobie wyżej Dodę czy A. Włodarczyk, to... ee, szkoda gadać. Szanuję wybór tych, którzy głosowali, ale te głosy są nie do przełknięcia. Widzę, że dla vox populi (że tak to nazwę) umiejętność tańczenia, śpiewania, czy głupiego kręcenia tyłkiem jest ważniejsza od umiejętności pomocy naprawdę potrzebującym i biednym. Szkoda. Pocieszeniem jest to że wygrała właściwsza osoba, a Anna Dymna zajęła drugie miejsce. No i należy się cieszyć z tego, że głosów było aż 848.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Tofiku mogłeś Pani Guzik nie zgłaszać to bym pewnie o niej nie pamiętał : P Jak widać z ankiety ludzie głosują przede wszystkim na osoby znane z TV.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Jeśli udowodnisz mi, że zgłaszałem panią Guzik to postawię Ci colę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Uważam, że Pitera to osoba dużo bardziej zasłużona niż ludzie pokroju Dody.

Poza tym w zgłaszaniu nawet najgorszych kandydatur IMHO nie ma nic złego, bo przecież wybór powinien być jak największy, ale głosowanie na takie wątpliwe kandydatury to już co innego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   

Negatywnie oceniam Monikę Olejnik. Uważam, że nie jest kompetentna i jest bardzo agresywna- choć z niektórymi jej rozmówcami tak trzeba. Jednak czasami jest aż za bardzo niegrzeczna. Poza tym ona promuje siebie zamiast przeprowadzić wywiad- zalewa gości programu pytaniami, nie daje czasu na opdowiedź- co chce przez to udowodnić? Jest stronnicza.

Kiedyś ją ceniłam- za odwagę- daje sobie kobieta radę z tymi bardzo irytującymi politykami. Jednak od dłuższego czasu inaczej patrze na jej program. Nie rozumiem jaki on ma cel. Poza tym-ona tak często miną obrazuje pogardę dla swoich gości. Wydaje mi się także, że nie dopuszcza do siebie głosów krytyki- ale to tylko moje wrażenie.

Jendak tak jak powiedziałam- brawo dla tej pani za odwagę i inteligencję.

"Odcinki" z Jackiem Kurski- są kapitalne ;p

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Norton   

Ja głosowałem na Piterę, Senyszyn, Rusin, Dymną i Olejnik, więc może jestem typowym Polakiem... nie pasuje mi tylko pani Guzik w tym gronie wyżej mogłyby być inne kandydatki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
piotr25   
Ja głosowałem na Piterę, Senyszyn, Rusin, Dymną i Olejnik, więc może jestem typowym Polakiem

A Senyszyn z jakiej racji ma być Polką roku? Za prześmiewcze traktowanie słów papieża na paradzie homoseksualistów? Czy może za swoje inne "świetne" wystąpienia i ładny głos? W tym gronie najbardziej odpowiednia byłaby już Otylia Jędrzejczak. Niestety nie zdążyłem zagłosować.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ja głosowałem na Piterę, Senyszyn, Rusin, Dymną i Olejnik, więc może jestem typowym Polakiem

A Senyszyn z jakiej racji ma być Polką roku? Za prześmiewcze traktowanie słów papieża na paradzie homoseksualistów? Czy może za swoje inne "świetne" wystąpienia i ładny głos? W tym gronie najbardziej odpowiednia byłaby już Otylia Jędrzejczak. Niestety nie zdążyłem zagłosować.

Głos trochę głupio po tym ludzi oceniać... Senyszyn to prawdziwa lewicowa kobieta moim zdaniem, na tle Olejniczka i Napieralskiego wyróżnia się pozytywnie, ma typowo lewicowe poglądy i ich ani nie zmienia ani nie tonuje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.