Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Gnome

Przeglądarki Internetowe

Rekomendowane odpowiedzi

Gnome   

No właśnie dlaczego używacie takiej a nie innej przeglądarki internetowej?

Ja osobiście mam zainstalowane trzy najpopularniejsze czyli:

Lisek, Opera oraz z musu IE.

Jak widać najbardziej lubię Liska (jak dla mnie najlepszy) z powodu jego "ergonomiczności" oraz możliwości doinstalowywania dodatków, które akurat są mi potrzebne.

Opera mimo, że przez wielu uważana za najlepszą (najbezpieczniejszą) przeglądarkę jakoś mi nie podchodzi, może to kwestia przyzwyczajenia do Liska.

Co zaś sie tyczy IE to jak dla mnie to badziewie jakich mało (chodzi mi szczególnie o to że jest dziurawa jak szwajcarski ser).

A co wy sądzicie na ten temat.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Markus   

Ja (jak widać) także używam Mozilli, bo IE to tragedia. Z Operą nie miałem jeszcze styczności.

post-2438-1202470489.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Od dłuższego czasu używam praktycznie tylko i wyłącznie Liska, jest dla mnie najwygodniejszy w obsłudze i graficznie prezentuje się najlepiej. Jednak podobnie jak Gnome mam jeszcze zainstalowaną Operę i IE, sam nie wiem po co tak na dobrą sprawę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

IE oczywiście mam, praktycznie jak każdy, ale używam oczywiście Firefoxa z kilku powodów:

- jest szybszy od IE,

- opcja kart (oczywiście IE 7 też to ma),

- automatyczne sprawdzanie pisowni,

- przyzwyczajenie.

Opery kiedyś używałem, ale uznałem, że na nic mi się to nie zda.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jachu   

Ja używam Opery :) Dlaczego? Ano dlatego, że moim zdaniem ma bardzo wygodne funkcje, które sprawiają, że przeglądanie sieci jest dla mnie proste, łatwe i przyjemne :D

Na dysku też mam IE oraz Firefoxa, ale ich używam bardzo rzadko, kiedy Opera źle odczytuje jakąś witrynę, co się niestety czasami zdarza, choć na szczęście jest to sporadyczne zjawisko.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gnome   

No cóż jako, że FF 2.0.0.12 się posypał w końcu zainstalowałem FF 3 (b.3), zabierałem się do tego od jakiegoś czasu ale nie miałem motywacji, a teraz proszę właśnie śmigam sobie na nim i poza tym, że Toolbar nie działa wszystko działa pięknie i mam stronę startową taką jak w Operze (czyli faktycznie dziewięć stron :mrgreen: ).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Avaritia   

Tylko Firefox. Jakoś się przyzwyczaiłam. A jak mam gdzieś skorzystać z badzIEwia, to mnie krew zalewa - po prostu nie znoszę IE. :lmao:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

To chyba dobrze, że zmniejszy się liczba przeglądarek, a wzrośnie jakość.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gnome   
To chyba dobrze, że zmniejszy się liczba przeglądarek, a wzrośnie jakość.

Wcale nie tylko konkurencja powoduje ciągłe ulepszanie, więc oby było ich jak najwięcej i niech każdy ma jak największy wybór.

A właśnie mam już czwartą betę nowego liska, jeszcze fajniejszy wygląd, po prostu cudo 8)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Wcale nie tylko konkurencja powoduje ciągłe ulepszanie, więc oby było ich jak najwięcej i niech każdy ma jak największy wybór.

To że projekty ulepszania Netscape'a upadły "przez Firefoxa" chyba najlepiej świadczy o tym, że twórcy Lisa nie próżnują.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie tylko konkurencja powoduje ciągłe ulepszanie, więc oby było ich jak najwięcej i niech każdy ma jak największy wybór.

To że projekty ulepszania Netscape'a upadły "przez Firefoxa" chyba najlepiej świadczy o tym, że twórcy Lisa nie próżnują.

Mogą przestać, gdy będą monopolistami.

Opera wiecznie żywa!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.