Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Najlepsze/najgorsze seriale w TV to...

Rekomendowane odpowiedzi

Albinos   

Tak się teraz zastanawiam, czemu już wcześniej nie napisałem o tym wspaniałym serialu. Mowa oczywiście o "Kolumbach" w reżyserii Morgensterna. Naprawdę mocna obsada: Englert, Perepeczko, Strasburger, Kowalski, Matałowski, Damięcki czy też Zaorski. Genialna muzyka, która za każdym razem wywołuje u mnie wielkie poruszenie, wzniosła i przygnębiająca zarazem... wielkie brawa dla pana Matuszkiewicza za nią. Historia młodych, pełnych zapału ludzi. Całość nie pozwala widzowi stracić zainteresowania tym, co dzieje się na ekranie nawet na chwilę. Coś naprawdę wspaniałego. Można tylko żałować, że teraz nikt nie jest w stanie nakręcić równie dobrej produkcji.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gnome   

Przed chwilą (no może przed godzinką) oglądałem "Zmienników" nawet nie wiem który już raz i za każdym razem coraz bardziej mi się podoba, ale ja lubię narzekać więc nie mogę nie napisać o gniocie rocku, przynajmniej jak dla mnie, a mianowicie "Tajemnica twierdzy szyfrów" toż to było gorsze niż te brazylijskie/wenezuelskie czy jakie tam jeszcze tasiemce.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   
Tak się teraz zastanawiam, czemu już wcześniej nie napisałem o tym wspaniałym serialu. Mowa oczywiście o "Kolumbach" w reżyserii Morgensterna.

Też zapomniałem,tak samo jak o serialu "Lalka"cudownie oddany klimat epoki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Norton   

Najlepsze:

Ekipa

Gotowe na Wszystko

4 pancerni i pes

Stawka większa niż życie

Niania - chyba jej najlepsza wersja w ogóle widziałem wersje USA i nie jest taka fajna.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Regulus   

LOST i tylko LOST:) Jeden z najlepszych seriali w historii, właśnie powrócił na ekrany po dłuższej nieobecności.

Z polskich najbardziej lubię Świat według Kiepskich. Może i prostacki, ale śmieszny, w przeciwieństwie do chały robionej na amerykańskiej licencji pokroju Niani Frani czy Heli w opałach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Avaritia   

Ranczo jest świetne :lol: A najgorszy jest Klan - przeraża mnie ilość nakręconych już odcinków.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
maciejus   

Battlestar galactica dobry serial, Gdyby był puszczany przez inna stacje niż tvp to byłby bardziej znany. Deadwood rewelacja jak ktoś lubi dziki zachód taki prawdziwy a nie taki jaki jest pokazywany przez różne śmieszne westerny:)). Jerycho dla tych co lubią klimaty postnuklearne (fallout i takie tam ;)). Miejscami trochę naiwny no i czasami patosem wieje no ale przed tym sie człowiek nie obroni jak ogląda amerykańskie produkcje. O prisonie nie ma co pisać bo każdy o nim słyszał. Ze starszych no to star trek next generation.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Wołodia   

Moije ulubione to po pierwsze

BATTLESTAR GALACTICA zdecydowanie nr 1 kocham ten serial- oryginalny i w przeciwienstwie do wielu innych (chocby prison break) nie jest wcale oczywiste ze dobro zwyciezy wiele postaci zgineloi wrecz bezsensownie a nie w imie jakichs wyzszych idei (I moj ukochany cytat z dra Gaiusa Baltara: "Three things the most important in my life - it`s me, myself and I")

HEROES - moj numer 2 ciekawa fabula zwlaszcza Iszy sezon akcja bardzo wartka

THE TUDORS miejsce t6rzecie wyszedl dopiero pierwszy sezon ale bardzo obiecujacy

LOST - zasluzone czwarte miejsce z poczatku bardzo interesujacy i niesztampowy z czasem nieco obnizyl loty ale dalej to naprawde dobry serial

Najgorsze

Miejsce trzecie brazowy medal i butelke "Sikow Szatana" z pobliskiego kiosku z jabolami- ex aequo (chyba tak sie pisze)"Moda na sukces" za 3500 odcinkow ktore mozna strescic w godzinke i 13 posterunek za Pazure w pieluchach i Swiat wg Kiepskich za caloksztalt

Miejsce drugie medal srebrny i wycieczke namiotowa do Czarnobyla zdobywaja wszelkiej masci Power Rangers za oglupianie mlodziezy (autentyczny tekst z osiedla - ty bedziesz zoltym Rangerem ja twoim pterodaktylem a on Zordonem po prostu holi szit!)

Miejsce pierwsze medal zloty i spalenie na stosie poprzedzone średniowiecznymi torturami jak powloczenie konmi, rozciaganie, żelazna dziewica, hiszpańskie buty i garota dla kochanej Banny Cukino czyli "Czarodziejki z Księżyca" za traumatyczne wspomnienia z przeszlosci

P.S. Do gustu przypadly mi tez "Shogun" ktory zachecil mnie do przeczytania ksiazki o tym samym tytule i "Poirot" emitowany na antenie "Ale kino!"

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.