Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Najlepsza/najgorsza reklama jaką widziałem w TV to...

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie reklamy wam podobają się najbardziej i uważacie je za najlepsze?

Ja lubie reklamę Plusa, Ery, Żywca bawią, śmieszą, mają jakąś myśl i są przede wszystkim czytelne.

Najgorsze reklamy to reklamy:

Danone pinguin, Herbale Esences ponieważ ani śmiensze, ani ciekawe, ani się dużo z nich nie dowiesz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
pfl   

Ja najbardziej lubię reklamy Plusa (chyba nie jestem zbyt oryginalny), lecz ogółem wszystkie w miarę oryginalne (jak choćby reklama piwa Genuine).

Nie znoszę płytkich reklam francuskich kosmetyków no i reklam o dużych Biedronkach :evil: .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ja najbardziej lubię reklamy Plusa (chyba nie jestem zbyt oryginalny), lecz ogółem wszystkie w miarę oryginalne (jak choćby reklama piwa Genuine).

Nie znoszę płytkich reklam francuskich kosmetyków no i reklam o dużych Biedronkach :evil: .

Plusa te pierwszye reklamy rewelacja, z Emilką co ukradła litery - poezja, ale teraz już się strasznie znudziły i mnie osobiście irytują, bo co za dużo to niezdrowo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Aaależ zapomniany temat..... :lol: Mi osobiście podobają się reklamy Żubra, no cóż..... muszę stwierdzic że w reklamach Biedronki śmieszne teksty lecą :razz: Ponadto uwielbiam wszelakie sportowe reklamy (Nike, Adidas a nawet Pepsi hehe) Ale tak ogólnie reklamy zatruwają życie - czeka człowiek na mecz ważny a tu poł godziny opowieści o cudownych produktach oglądać trzeba hehehe

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Nie rozumiem reklam "Play": "A ty co myślałeś?" i dla tego są najgorsze.

Najlepsze? Trudno znaleźć, filozoficznie może i trochę patriotycznie postawię na spoty wyborcze w ostatniej kampanii wyborczej, bo to też swego rodzaju reklamy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Markus   
Nie rozumiem reklam "Play": "A ty co myślałeś?" i dla tego są najgorsze.

Ja też próbowałem je zrozumieć - bezskutecznie...

Bardzo lubię reklamę "Canal Plus" :lol: (szkoda, że tak rzadko puszczana...)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobają przede wszystkim reklamy dowcipne, oryginalne i błyskotliwe.

Np. Orlenu z vervą panie kierowco.

Kampania reklamowa piwa Żubr.

Początkowe reklamy Plusa z tym kabaretem.

A pójdziesz ty mleka Łaciatego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomek91   

Ostatnio w TV leci bardzo przyjemna reklama długopisów Parker . Podkład muzyczny jest niezmiernie odpowiednio dobrany . Sam kontekst tej reklamy jest przemyślany .

Btw. Nie wiecie może jak się nazywa ta piosenka , która leci podczas tejże reklamy ??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Hauer   

Ja wiem, ze to głupawe, ale ostatnio podobaja mi sie te renifery z plusa...

a najgłupsza jest reklama pomarańczy i klementynek :|

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
lukass   

Najlepsze są reklamy z Plusa, ostatnio leciała reklama pewnego keczupu (heinz), też super.

Padłeś, powstań Powerade ;D

Najgorsze: Reklama TESCO - Te ich pomylone teksty i idiotyzm bijący wszystko na głowę.

Proszki do prania: szczególnie nieśmiertelny Haizer i jego tekst jak biała może być biel ?!

Ostatnio Ibisz i ta herbata ( "pijmy to co piliśmy od zawsze" - wodę !! ;D ),

Kredyty ( Prowident sic! )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Chyba reniferowe reklamy Plusa są najlepsze. Teksty o bezeceństwach i braku wolnej nogi wymiatają.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.