Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Markus

Najgorsze piosenki

Rekomendowane odpowiedzi

Nooo to oczywiście wszelakie "techniawy"........ A ponadto jakieś popowe miłosne pieśni co akurat są na topie i na okrągło, do znudzenia można usłyszeć gdziekolwiek sie nie wejdzie, cokolwiek się nie włączy.....co za dużo to niezdrowo :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Kubag   

Oczywiście, że techno bo może mi powiecie co jest fajne w kawałku bez słów, mogą być one nawet angielskie których nie rozumiem ale niech już będą jakieś. No jeśli utwory techno można nazwać piosenkami.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jachu   

Najgorszej piosenki raczej nie mam, chyba że "Dary losu" :mrgreen:

A ogólnie nie lubię muzyki jazgotliwej, ciężkiej i rąbanki. Wszelkie rodzaje zawierające w nazwie hard, trash, black, death, doom, horror, hardcore, acid, idustrial oraz większości zawierających tzw. "nu" są dla mnie kaleczeniem ucha i wywołują u mnie objawy somatyczne przy dłuższym kontakcie :) Oczywista, każdy rodzaj muzyki ma swoje wyjątki, których słucham z ukontentowaniem i nawet w black metalu i hip-hopie potrafię znaleźć coś co mi się spodoba, ale na przykład na równi stawiam rąbankę techniawę czy rąbankę metalową i zupełnie nie rozumiem niechęci jaką pałają do siebie przedstawiciele preferujący te dwa rodzaje muzyki, bo moim zdaniem mają więcej wspólnego niż taki wielbiciel popu i hip-hopu na przykład :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Najgorsza piosenka? Jakoś nie potrafię się zdecydować na jedną, na pewno wśród takich mógłbym podać to co "tworzą" niektórzy polscy raperzy, no. popularne kiedyś "Jeden osiem l" :) .

Wszelkie rodzaje zawierające w nazwie hard, trash, black, death, doom, horror, hardcore, acid, idustrial oraz większości zawierających tzw. "nu" są dla mnie kaleczeniem ucha i wywołują u mnie objawy somatyczne przy dłuższym kontakcie :D

Kiedyś uważałem podobnie, ale to naprawdę z czasem daje się polubić:P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Nautilos   

Piosenki?, facet nie sądzisz chyba ,że zacznę je tu wypisywać bo zycia by mi nie starczyło :) .Więc wypiszę gatunki których nie znoszę :oczywiscie Techno, i inne bumbum,hip-hop i rap -dla mnie to to samo, cukierkowy pop zazwyczaj podszywający się pod pseudo rock vide → doda,regge czy jak to się pisze,punk,gospel i funke to chyba tyle a przynajmniej tyle pamiętam w tej chwili.

Pozdrawiam !!! :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Granat   
Piosenki?, facet nie sądzisz chyba ,że zacznę je tu wypisywać bo zycia by mi nie starczyło :) .Więc wypiszę gatunki których nie znoszę :oczywiscie Techno, i inne bumbum,hip-hop i rap -dla mnie to to samo, cukierkowy pop zazwyczaj podszywający się pod pseudo rock vide → doda,regge czy jak to się pisze,punk,gospel i funke to chyba tyle a przynajmniej tyle pamiętam w tej chwili.

To co Ci się podoba ? Muzyka klasyczna ?

Reggae :D

Hip hop - kultura

Rap - muzyka która wchodzi w skład kultury hip hopowej :]

Ja natomiast niezależnie od rodzaju muzyki, nienawidzę jak tekst to przekleństwa bez żadnego sensu... No i dla mnie Ich Troje to jest najgorsza kapela :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Norton   

Wszystkie Rynkowskiego, a do tego coś tam: "Mała Chinka czikulinka" Paschalskiej, która jej karierę chyba zakończyła muzyczną definitywnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jedne z najgorszych piosenek, jakie znam, to:

Modern Talking - Cherry Cherry Lady (która to nie bez powodu została złośliwie przerobiona na "Szoruj Szoruj Zęby")

D-Bomb - Helenka

D-Bomb - O Ela Ela

MBrother - Trebles

C-Bool - House baby

C-Bool - Would you feel

Milk Inc - Run

Benny Benassi - Satisfaction

Global Deejays - The Sound Of San Francisco

Royal Gigolos - California Dreamin'

Czyli generalnie dance i euro disco.

oczywiście wszelakie "techniawy"

Chodzi zapewne o dance (zwłaszcza hard dance i euro dance) i o vocal trance, hard trance i hardstyle, a nie o techno. Techno nie ma wokali, a jeśli ma, to na pewno nie są to "piosenki", bo nie mają zwrotek i refrenów.

Wbrew temu, co się czasem twierdzi, techno nie ma nic wspólnego z wiksą - Manieczkami, białymi rękawiczkami, gwizdkami, odblaskowymi kijkami, tabsami, okrzykami "Jazdaaa!", "Lecimyyy!" itp. Ideologia wiksy opiera się wyłącznie na zabawie przy dźwiękach "ryjących banię", a muzyka techno wzięła się z fascynacji kosmosem, futuryzmem, nowoczesnymi technologiami, i z założenia stanowi połączenie dwóch estetyk na pozór niemożliwych do połączenia - ciepłego, witalnego funku z chłodną, akademicką muzyką elektroniczną, i jest wypisane na sztandarach walki z "systemem" jako symbol nonkonformizmu (Underground Resistance, nazwa jednego z czołowych zespołów techno, znaczy "Podziemny Opór"). Techno wymyślili Murzyni z Detroit i w brzmieniu tego gatunku wyraźnie da się zauważyć czarne korzenie. Oczywiście mowa o prawdziwym techno, a nie o tym, co potocznie nazywa się "techniawą".

Oczywiście, że techno

Pytanie, czy kiedykolwiek w życiu słyszałeś techno. Bo z tym gatunkiem muzyki raczej trudno się zetknąć, gdyż jest mało znany, mało popularny i undergroundowy - zatem nieobecny w mediach. W radiu, telewizji ani na dyskotekach go nie uświadczysz.

Nie ma to jak mieszanka disco - polo z muzyką techno.

Widać mylisz techno z dance'm i komercyjnym trance'm.

gatunki których nie znoszę :oczywiscie Techno, i inne bumbum

Techno to nie jest "bumbum". Widać nigdy nie słyszałeś prawdziwego techno. Posłuchaj sobie wykonawców takich jak Juan Atkins (vel Model 500), Derrick May (vel Mayday vel Rhythim is Rhythim), Carl Craig, Robert Hood, Laurent Garnier, Jacek Sienkiewicz i potem powiedz, czy według Ciebie to "bumbum".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Z systemem społeczno-politycznym. Z mediami i komercją. Z establishmentem opierającym się na konformizmie.

Ale żeby wrócić do tematu, to może, secesjonisto, sam podasz tytuły nielubianych przez siebie piosenek?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.