Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
emotikonek

Szkło kontaktowe

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak ja jestem pełen podziwu dla prowadzących gdy rozmawiają z ludźmi powiedzmy a la Radio Maryja. W tamtym radiu by takie wypowiedzi wycięli, niedopuścili do anteny, krytkowali, a na pewno niepadłoby zdanie, że szanuje Pani poglądy choć się z nimi niezgadzam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawością otworzyłam linki podane przez Esterę. Niestety te fragmenty znam na pamięć.

Dostałam też bardzo ładny prezent mikołajkowy od koleżanki.

Od razu wiedziałam, że podarunek będzie nieprzeciętny – sama w końcu wybierałam.

img1247ve5.th.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Norton   

Gratuluje prezentu. Natomiast cholera szkło nie jest takie śmieszne jak kiedyś... nie ma SO i LPR, dobrze, że PiS robi za tamte 2 partie to jest się z czego pośmiać : )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   

A co myślicie o tym, że Szkiełko jest też w sobotę? A Lupy teraz nie ma? Czy jest w niedzielę???

Mi się podoba- choć pierwszy sobotni odcinek był taki no- średni- ale początki bywają trudne. Ale nowy komentator jest super! Od razu go polubiłam! W nastepnych odcinkach lepiej mu pójdzie. Ale jest fajny- sympatyczny taki ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Cóż jak ktoś czyta tylko "Gościa Niedzielnego", czy "Niedzielę" to może(nie musi) mieć spaczony obraz świata. Taka antyreklama to reklama. Ja oglądam i bardzo się chichram.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   
Cóż jak ktoś czyta tylko "Gościa Niedzielnego", czy "Niedzielę" to może(nie musi) mieć spaczony obraz świata.

Nie życzę sobie takich insynuacji.

Ja tego programu nie oglądam, nie lubię go, a żałosne szyderstwa tej propeowskiej bandy mnie nie interesują.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A stronniczość przejawia się...

No właśnie - w czym konkretnie Samuelu?

Dobór materiałów, komentarze... dużo by pisać. Na przykład jeszcze do niedawna niedzielne wydania, gdzie występowało dwóch młodych redaktorów, były festiwalem kpin z SLD... i nie mal tylko z SLD.

Cóż jak ktoś czyta tylko "Gościa Niedzielnego", czy "Niedzielę" to może(nie musi) mieć spaczony obraz świata. Taka antyreklama to reklama. Ja oglądam i bardzo się chichram.

Można się z tymi tytułami zgadzać albo nie, ale mówienie o "spaczonym obrazie świata" to przesada.

Samuel to raczej takich tytułów nie czytuje a zgłasza swe zastrzeżenia.

A zdziwiłby się Kolega, bo nie tak dawno temu czytałem "Gościa Niedzielnego". Opisywany tam temat Wandei mnie zaciekawił.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Nie życzę sobie takich insynuacji.

Ja tego programu nie oglądam, nie lubię go, a żałosne szyderstwa tej propeowskiej bandy mnie nie interesują.

Uderz w stół..., a ja proszę bez inwektyw w stosunku do osób o innym światopoglądzie czy sympatiach politycznych, tak są takie osoby i nie są w czymkolwiek gorsze lub "niepolskie".

Ja uwielbiam ten program, bo jest na luzie, dla śmiechu, a jest się z czego śmiać, a że z niektórych bardziej, to cóż poradzić. Akurat z SLD było się z czego śmiać, bo kampanię mieli tragiczną, czego efektem był bardzo słaby wynik wyborczy. Gratuluje poczucia humoru twórcom tego programu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.