Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Tomek91

Dymisja Romana Giertycha z funkcji Ministra MEN

Rekomendowane odpowiedzi

A co z tymi innymi? Wbrew pozorom reszta rodzin nie posiada sześciu willi.

Właśnie. Założono, że resztę musi być stać.

Zresztą to 50 zł może nie pokryć kosztów tego „mundurka” (u mnie w szkole nie pokryłoby by)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lizander   
Amnestia maturalna + 1 poziom na maturze = sprzecznośc z konstytucją.

Nigdy nie byłem za mundurkami w szkole, ale wiem, że to komuś się podobać może.

Dobraczyński i Sienkiewicz zamiast Gombrowicza i Kafki...

Pomysł z podziałem historii na dwa przedmioty.

Religia włączana do średniej.

Amnestia - OK, to był błąd.

Mundurki - jestem za.

Sienkiewicz koniecznie! Precz z Gombrowiczem, Kafka lepszy od Dobraczyńskiego.

Pytałem co zrobił - tego nie zrobił.

Religia nie jest obowiązkowa, więc możesz na nią nie chodzić - wtedy nie wliczy ci się do średniej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ramirro   

U mnie sprawa jest prosta. Gimnazjum niepubliczne wiec Giertych nie może narzucać nam swojego zdania. Precz z mundurkami... ';] Szkoła na wzór klasztoru.Uważam, że ten pomysł nie spodoba się szkolnym loozakom , bo jak można palić fajki koły szkoły w mundurku.Obciach na maXa xD ';]

Tomek//Ortografia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
lester   
Pytałem co zrobił - tego nie zrobił.
Tutaj też można doszukać się jego błędów.Giertych wysuwając swoje pomysły bez ich uprzedniego skonsultowania z ludźmi bardziej doświadczonymi, popełnił poważny błąd.Często narażał się na krytykę i musiał wycofywać się ze swoich projektów.Poprzez takie działania ukazywał się jako polityk działający w sposób nie do końca przemyślany, lub też słaby, nie potrafiący przekonać do części swoich rozwiązań.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jachu   

Generalnie uważam polski system oświatowy - pomimo słów pochwalnych pod jego adresem, że mimo wszystko i tak wypadamy dobrze na tle innych - za klęskę...

Zaś co do Giertycha, to niektóre pomysły ministra edukacji na samym początku wzbudziły moje zainteresowanie, ponieważ miałem nadzieję, jak się okazało płonną, że w jakimś stopniu ten dramat jaki powstał w ostatnich latach da się uporządkować i przywrócić, chociaż częściowo, taką szkołę jaką ja pamiętam, kiedy pewne zjawiska negatywne, które są obecnie codziennością i tzw. "normalką" nie miały prawa się wydarzyć w skali jaką obecnie obserwujemy.

Muszę jednak ze smutkiem stwierdzić, że minister Giertych skupił się na drobiazgach, a psuł rzeczy, które działały jako tako dobrze i dziś skutki tego są fatalne. Mam tu na myśli kwestię amnestii maturalnej, czy też wprowadzenia licznych przepisów, które powodują tylko jeszcze większy zamęt, a są efektem typowo politycznego populizmu...

Tomek91// Pan Roman odszedł na razie od politykiwięc temat zamykam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.