Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
ciekawy

Euro 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Albinos   

Żaden podtekst, tylko zaciekawiło mnie czemu ten cudzysłów.

A co ze stadionem X-lecia? Jak napisałem, do końca września mają się z niego wynieść wszyscy handlujący a potem zaczynają roboty, kiedyś czytałem ile będzie trwało, tj. samo przygotowywanie teren pod budowę, ale teraz nie pamiętam gdzie, więc darujcie :oops: .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Żeby wyjechać z Trójmiasta na obwodnicę w godzinach szczytu potrzeba około godziny (optymistycznie).

Mam nadzieją, że w czasie mistrzostw będę w morzu.

Właściwie jak się zastanowić to tylko roboty przymusowe mogą ten problem rozwiązać (przynajmniej zdaniem mojej żony).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jachu   

A ja wciąż mówię i apeluję o spokój mamy w końcu 5 lat, w ciągu 5 lat można zrobić wszystko. Wrocław i Poznań będą gotowe. W obwodzie jest oprócz Warszawy i Gdańska w końcu Kraków i Chorzów, a może nawet i Kielce 8) Więc spokojnie, będziemy panikować jak UEFA zacznie nam grozić. Na razie nie mają żadnych zarzutów, a Polakami obsadzają różne stołki w federacji, czy to europejskiej czy też FIFA :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciekawy   
A ja wciąż mówię i apeluję o spokój mamy w końcu 5 lat, w ciągu 5 lat można zrobić wszystko.

To samo mówił parę miecięcy temu premier Kaczyński, ale czy oprócz hurraoptymistycznej wiary stoją za tym jakies konkrety? Bo mnie wychodzi jedno: 5 km autostrady rocznie, x 5 lat, = 25 km wybudowanej autostrady. Stadionu Narodowego w W-wie też się nie buduje - wciąż jeszcze rządzą tam kolorowi handlarze. Każdy kolejny dzień działa na naszą niekorzyść - jestem głęboko przekonany, iż później pozostanie nam wyłącznie pośpiech (i to bardzo duży), fuszerka, afera, i wstyd....

pzdr.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gervazy   
A ja wciąż mówię i apeluję o spokój mamy w końcu 5 lat, w ciągu 5 lat można zrobić wszystko.

To samo mówił parę miecięcy temu premier Kaczyński, ale czy oprócz hurraoptymistycznej wiary stoją za tym jakies konkrety? Bo mnie wychodzi jedno: 5 km autostrady rocznie, x 5 lat, = 25 km wybudowanej autostrady. Stadionu Narodowego w W-wie też się nie buduje - wciąż jeszcze rządzą tam kolorowi handlarze. Każdy kolejny dzień działa na naszą niekorzyść - jestem głęboko przekonany, iż później pozostanie nam wyłącznie pośpiech (i to bardzo duży), fuszerka, afera, i wstyd....

pzdr.

Trzeba jakoś przegonić tych "Paździochów" z bazarów. Ale chyba nie będzie tak łatwo. A dopiero byłby skandal w TV, gdyby ich spałowano. Autostrady wymagają szczegółowego planu zagospodarowania, a co by było gdyby jedna z nich miała przebiegać przez posesję jakiegoś wpływowego "kasiarza" ? Też by było zamieszanie, bo właśnie tacy "kasiarze" mają środki na sprawy sądowe, a taka jedna sprawa mogłaby opóźnić budowę o jakieś ...12 miesięcy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Trzeba jakoś przegonić tych "Paździochów" z bazarów.

:) Zostawcie Paździocha! :)

Czy zdążymy? W sprawach powiązanych z piłką nożną się nie wypowiadam: gdy usłyszałem o meczu Brazylia - Polska na MŚ do lat 20 zaśmiałem się, widząc - w swoich proroczych wizjach :roll: - jak to Polacy dostają jakieś 3:0 do tyłu. Gdy zapytano mnie o wynik meczu Polska - USA na MŚ do lat 20, też się zaśmiałem - tyle, że myślałem, że to Amerykanie dostaną 3:0 :roll: Wiadomo tylko, że w Euro mamy swoją wielką szansę. Możemy pokazać światu, że Polska to wcale nie taka melina i państwo, w którym nasze opromienione sławą drogi wcale nie będą takie jakie są - że już o obiektach sportowych nie wspomnę. A tym "Paździochów" (jak to ich nazwał Protazy. Eeeeee, Gervazy przepraszam) można dać robotę przy budowie dróg i autostrad oraz przy pracami przy stadionach (ale nie jako handlarze :roll: ).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nazaa   
Mam nadzieją, że w czasie mistrzostw będę w morzu.

Ja bym mogła być gdziekolwiek, ale niestety nie będzie mi to dane, bo jak dobrze pójdzie to za pięć lat będę kończyć studia, ale pocieszam się, że w Łodzi powinno być w miarę spokojnie :lol:

Właściwie jak się zastanowić to tylko roboty przymusowe mogą ten problem rozwiązać (przynajmniej zdaniem mojej żony).

Albo inicjatywa społeczna :D

A tym "Paździochów" (jak to ich nazwał Protazy. Eeeeee, Gervazy przepraszam) można dać robotę przy budowie dróg i autostrad oraz przy pracami przy stadionach

Ciekawe ilu zgodziłoby się na taką zamianę?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciekawy   

No i miałem (niestety :lol: ) w sprawie Euro 2012 rację - usłyszałem dzisiaj w radio, iż upadła na razie budowa Stadionu Narodowego w W-wie, nowy powstanie, ale byc może ~ 2010r. Teraz czekam z niecierpliwością na relacje z budów. Autostrad :twisted:

pzdr.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Markus   

A tak mówiąc szczerze, to w porównaniu z Ukrainą nic nie zrobiliśmy :oops: "Dziwnym trafem" sądzę, że odbiorą nam ME, a nasz sąsiad będzie troszeczkę wściekły :roll:

a może nawet i Kielce 8)

Szkoda, że nie dano nam szansy :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
shadow87   

Od momentu, w którym przyznano nam organizację mistrzostw twierdziłem, że nam odbiorą. Chwila, zaraz, wciąż tak twierdzę :wink: Odbiorą nam mistrzostwa, Ukraina się wkurwi i dostaniemy po dupie od ruskich, a na cały świecie będą się z nas śmiali znowu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Norton   

Projekt Narodowego już jest, działki pod Baltic Arena już są, w Poznaniu stadion Lecha jest ok., nie wiem co z Wrocławiem, w Krakowie i Chorzowie stadiony są, więc w tej sprawie idzie do przodu.

Co do autostrad cisza, tyle, że ich się nie buduje w tydzień, jest nowy minister zobaczymy jakie ma plany.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Sądzę , że w ostatniej chwili sie zbierzemy i zdążymy. Jak nie to będzie wielki wsyd. I my jako Polska będziemy mieli proble. Jak na razie polscy politycy kłócą sie , a czasu coraz mniej

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jak widać dajemy rade. O ile z autostradami może nie być na 100% jak chcemy to ze stadionami zdążymi. UEFA nas ponadto chwali za ten jakiś program do koordynowania tego wszystkiego i zaleca by w przyszlości inni też się tym poslugiwali. Wg danych z tego programu np. jeśli chodzi o Stadion Nardowoy jesteśmy dużo do przodu niż pierwotnie zakładano. Nawet z autostradami coś ostatnio się ruszyło. Jeszcze rok temu niemal wszyscy patrzyli na to sceptycznie, dzisiaj nastroje są całkiem inne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
fipos21   

Nawet UEFA (czytałem), że jest zadowolona z postępów w Polsce. Podobno przed Euro 2004 w Portugalii gorzej to wyglądało niż w Polsce teraz . No cóż ale czy to prawda to nie jestem pewny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.