Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Czy chodzisz do teatru?

Czy chodzisz do teatru?  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • TAK
      13
    • NIE
      15


Rekomendowane odpowiedzi

mer   

W teatrze byłam tylko raz [w takim z prawdziwego zdarzenia] i...nie podoba mi się :)

Kiedyś klasa [elita pamięta pewnie] pojechała na "Romeo i Julię" [chyba na to pojechali...] i po opowiadaniach wcale nie żałowałam, że nie pojechałam.

Wolę operę, orkiestrę :]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Romeo Julia i inne lektury zazwyczaj grają aktorzy na odczepne, bo młody widz nie wyłapie błędu, pójść na prawdziwą sztukę tam to dopiero jest gra :) Polecam :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Zdarza się, choć bardzo rzadko. Za to gram w szkolnym teatrze i to mi dostarcza najwięcej radości :)

--------------------------------------------------------

mer- na tym forum jestem "elta" :D he he, ale elita też ładnie :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Muszę się koniecznie pochwalić. 8)

Mój tata prowadzi Grupę Pantomimiczną "MIMIKA". Występuje w niej dwóch mimów, którzy mają na swoim koncie wiele nagród na ogólnopolskich festiwalach teatralnych i przede wszystkim kabaretowych. :D Zapraszam na ich stronę:

http://www.mimika.com.pl

mimika.JPG

Oprócz tego tata ma własny teatr jednego mima "MIMUS".:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ango   

Tylko raz byłam w takim " prawdziwym " teatrze na Czerwonych Nosach. Rewelacja.

Wolę ossobiście pójść gdy u mnie w mieście coś sobie wystawią, często sami pisząc scenariusz. Bardzo to lubię, bo widzę wielki wkład jaki muszą włożyć by grać przez 2 godziny. A do tego muszą sie borykać z niechęcią Domu Kultury, nie mają na nic kasy. Wszystko robią sami, często w plenerze bo nikt nie chce udostępnić sali a jak wygrają konkurs to każdy jest dumny że to z jego miasta. Żałosne. Ale trwają i są z roku na rok lepsi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
W teatrze byłem parę razy i bardzo mnie spektakle nudziły

Gdzie ty chodzisz do teatru?

Trzeba wybierać gdzie się chodzi i na jakie sztuki.

Ja najczęściej chodzę na lekkie komedie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Polecam spektakl Mayday, ale w Warszawie niestet go nie grają, chyba, że gościnnie. W Krakowie za to jest od kilku lat, najlepsza sztuka na jakiej byłem. Śmiałem się całe przedstawienie... lepsze od nawet najlepszej komedii w kinie : - ).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja również, jak Virtualbob, preferuję lekkie sztuki, bo chociaż wiem, że czasami należałoby się odchamić, współczesne podejście do sztuki w ogóle raczej mnie odrzuca.

Na Mayday'u byłam dwa razy, za pierwszym pdobno tak ryczałam ze śmiechu, że koleżanka na drugim końcu balkonu poznała, że to ja.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Nie chodzę, bo:

1. Najbliższy teatr znajduje się 13 km ode mnie.

2. Nie interesuje mnie to po prostu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nazaa   
2. Nie interesuje mnie to po prostu.

Mnie też kiedyś nie interesowało, ale z wiekiem zmieniło mi się podejście. Tobie też się pewnie zmieni :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   

Ja chodzę głównie na opery i balety- sprawia mi to ogromną przyjemność i radośc. Uwielbiam teatr- nie tylko ze względu na oglądane sztuki, ale na całą oprawę- niezwykle eleganckie stroje i oderwanie na moment od szarości i monotonii życia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

W takim „prawdziwym teatrze” nigdy nie byłam. W mojej miejscowości nie ma żadnego.

Moja nauczycielka od polskiego za to bardzo często wyciąga nas na jakieś przedstawienia, które jej zdaniem będę piękne. Są to zazwyczaj teatry trzech aktorów - nudne i bez treści. Jestem z góry negatywnie nastawiona do tej formy sztuki. Mam nadzieję, że może to się kiedyś zmieni.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Tak, bardzo lubię teatr Stary w Krakowie i Słowackiego, pierwszy za aktorów i sztkui, a drugi za klimat noi to ich Mayday sztuka najlepsza na jakiej byłem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.