Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Najmniej lubiany szkolny przedmiot?

Mój najmniej lubiany szkolny przedmiot to:  

275 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Chemia
      33
    • Fizyka
      27
    • Matematyka
      40
    • Biologia
      19
    • Geografia
      6
    • Polski/WOS/Historia
      3
    • WF
      5
    • Technika/Plastyka
      5
    • Inny jaki?
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Kiya   

Mam francuski juz 3 rok. Moja klasa nie umie nic, mamy fatalna nauczycielke...:/ [że ne komprom pa] heh...

Ścisłe przedmioty sa okropne! Kilka lat meczyłam sie z chemią, i mój wniosek- od kiedy mi odpadła w ostatniej klasie liceum, moge stwierdzic, ze juz teraz nie pamietam nic, co sie 'nauczylam', a co dopiero w późniejszych latach...

To samo matma, brrrr... Przeciętnemu człowiekowi wystarczy to, czego nauczył sie w podstawówce, nie wiem po kiego męczą nas resztą zbędnyc rzeczy przez kolejne lata :| Tyle stresów :|

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
D.   

U mnie tak się przedstawia :

1. Matematyka

2. W-F

Matematyki nie trawię ! Nie to żebym jej nie umiał, ale jest nieciekawa. No, ale co mam mówić, dopiero jestem w 6 kl. SP ...

A W-F nie lubię, bo jest nudno. Gramy tylko w nogę albo ping-ponga.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Yapi   

1. fizyka(lubię tylko astronomię ;) )

2. geografia-może to dziwne, ale nie znoszę uczyć się geografii(np. budowa gleb, rodzaje rolnictwa... blee)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomek91   

Chemia- paskudny przedmiot , nie wiem czemu ma ona służyć . Jedyne co w przyszłości będę miał wspólnego z chemia to to , że będę chodził do liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

haha dobre.. :P na studiach oka nie ma nic ścisłego więc na nic nie narzekam. :P Jednak kiedy przypomnę sobie horror liceum... lekcje matematyki z wiedźmą w wieku ok. 500 lat, do tego ruda z wąsami, do tego kulawa.. nie żartuje!! Kiedy szedłem do tablicy to mi kreda z reki wypadała ze strachu i od tych jej krzyków :P Po każdej kartkówce, sprawdzianie klasówce etc. w ciszy modliłem się o upragnionego dop. nie zawsze z pozytywnym skutkiem. :P Chemii i Fizyki tez nie lubiłem, jednak trafiłem na wspaniałych wyrozumiałych nauczycieli, którzy od humanistów nie wymagali cudów, ale rzetelnie i dłuuuugo tłumaczyli zawiłości swoich przedmiotów. Oczywiście nigdy nie dane mi było je wszystkie ogarnąć, ale oceny miałem o niebo lepsze niż z matmy.. Tak się zastanawiam, czy byłbym dziś na studiach gdyby nie reprezentowanie szkoły w konkursach języka angielskiego, historii,WOS-u i, tu sprawa kluczowa, w turniejach piłki nożnej. Mój trener dobrze żył z moją matematycą i jemu w najwiekszym stopniu zawdzięczam, że teraz studiuję, a nie myję garów w Londynie.. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Yapi   

1. Fizyka- nic nie rozumiem z wyjatkiem astronomii

2. Geografia- słowo "gleba" przyprawia mnie o dreszcze...

Na szczęście oba przedmioty skończyłam, ale teraz musze dopisać:

3. WOK-nuda, nuda, nuda, nuda

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nazaa   

Matematyka i chemia... Jakie to szczęście, że matematyka jako obowiązkowy przedmiot na maturze mnie nie dosięgła :wink: :wink: :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   

Moja pani tak na oko ,,powstała'' wcześniej niż ZSRR :mrgreen: wymaga sporo a tłumaczy niewiele.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.