Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/

Jestem:  

137 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • humanistą
      48
    • ścisłowcem
      11
    • humanistą i ścisłowcem
      18


Rekomendowane odpowiedzi

Jesteś humanistą, czy wolisz nauki ścisłe?

Ja osobiście jestem w pełni tego słowa zanczeniu humanistą, gdyby z mojego świadectwa wyrzucić przedmioty ścisłe moja średnia wzrosłaby do niebotycznych rozmiarów. Jestem typem człowieka, który wie kim był Leonidas, a nie wie jak obliczyć reakcje redox z chemii :wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mer   

Kobieta jest najlepsza jako humanistka

Mężczyzna jako "ścisłowiec"

Jak to się ma w odzwierciedleniu - każdy przekonać się może sam - jak wykłada historię meżczyzna a jak kobieta - elita, ty na pewno pamiętasz, jak wykładała Jakubowska, a jak Rożniata nie? :wink:

Ja raczej jako humanistka - ale matematyką nie gardzę :razz:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Mnie histori uczy gośc, który napisał Olimpiade historyczną przed rokiem. Jego żona jest autorem podręcznika do 2 klasy, on jak sam mówi dał tam kilka swoich tekstów. Zna właściwie większośc autorów podręczników lub książek historycznyc. Widze ma przeogromną o samej Uni Lubelskiej gadał 45 minut i mu czasu zabrakło... facet wie wszystko, praktycznie nie do zagięcia. Niesamowita wiedza. W porównaniu z moimi nauczycielkami od histori jakie miałem jest najlepszy. Tu nie chodzi czy kobieta czy mężczyzna, licz się człowiek każdy jest oryginalny. Ciekawe czy w tej ankiecie będzie jakiś typowy ścisłowiec pewnie na tym forum będzie o niego ciężko.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andrzej   

Ja też zdecydowanie jestem humanistą :wink:. Chociaż przez fakt, że dal języka rosyjskiego znalazłem się w bio-chemie to też nieźle radze sobie z przedmiotów ścisłych :razz:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem humanistką, ale przedmioty ścisłe też lubię-

szczególnie matmę z moją kochaną wychowawczynią :wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Emjotka   

Przedmioty ścisłe rozumiem i znoszę,ale satysfakcję prawdziwą mam tylko z rozwijania się w kierunkach humanistycznych i artystycznych, więc wychodzi na to,że jestem humanistką :wink: (nie wpadlibyście na to, nie? :lol: )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Qdl4ty   

Ja jestem i scislowcem i humanista - potwierdzaja to oceny oraz moje nie zdecydowanie w tej sprawie ..... :grin:

Jezeli mialbym sie decydowac poprzez ilosc punktow z egzaminu to zostalbym humanista.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem ścisłowcem ale z innymi przedmiotami.... różnymi sposobami jakoś są te czwórki:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ango   

Z przedmiotami ścisłymi nie mam problemu ale ich nie lubię, nie dają mi żadnej satysfakcji i wystarczy że zamiast plus zrobię minus i już wszystko żle. Nie rozumiałam tylko fizyki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Kiya   

Zawsze miałam kłopoty z przedmiotami ścisłymi, lepiej z humanistycznymi.

(A jestem w klasie plastycznej)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Erinna   

U mnie to tak pół na pół wychodzi. Ulwielbiam Chemię i Fizykę a każde rozwiązane dobrze zadanie daje mi satysfakcje, za to z kolei nie nawidze i nierozumiem matematyki. Z przedmiotów humanistycznych historia jest jedynym który lubię.pozdr.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
pfl   
Jestem typem człowieka, który wie kim był Leonidas, a nie wie jak obliczyć reakcje redox z chemii

Podobnie jak u mnie. Zdecydowanie jestem humanistą!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
suomi   

hmm ja zawsze określam siebie społeczniakiemi bo najbardziej lubie, i czuje sie mocny w historii ,geografii i wosie

no ale nauki społeczne zalicza sie ( wg polskiej klasyfikacji) do humanistycznych więc zaznaczyłem humaniste

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.