Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Król Julian

Czemu historycy.org blokują możliwość rejestracji?

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, to trochę dziwne, bo dotyka tylko jednej osoby.

A na dowód można przejrzeć rejestrację jednego z mych synów:

anomander_rake

Nowicjusz

Grupa użytkownika: Użytkownik

Dołączył: Dzisiaj, 16:09

Czas lokalny użytkownika 12/09/2015, 16:10

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

To jakieś, za przeproszeniem, jaja. Spróbowałem się zarejestrować z zupełnie innego kumputera, zmieniłem nick a nawet założyłem nowe konto e-mail na Interii. I znowu to samo: nieprawidłowe dane!

Coś źle wpisujesz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomasz N   

Jest też możliwość, że już się zarejestrowałeś z tym adresem, stąd Cię odrzuca.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jest też możliwość, że już się zarejestrowałeś z tym adresem, stąd Cię odrzuca.

Nowy adres.

Stawiam na niedozwolony znak w loginie/haśle

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Przepraszam, że wtrancam się w dysputy na których się nie znam ale "iptables" rzeczywiście brzmi groźnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jancet   
Dnia 5.09.2015 o 15:46, Smok Eustachy napisał:

W cywilizowanych rejonach świata w takiej sytuacji pojawia się komunikat: Nie możesz się zalogować bo zostałeś zabanowany.

 

Słusznie żeś, Smoku, napisał o "cywilizowanych rejonach świata". Niestety, historycy.org działają w innych regionach. 

 

Niegdyś, niegdyś wdałem się w dyskusję z paroma "możnymi" owego forum, dotyczącą spraw różnych, np. "konia polskiego", "sukcesów armii koronnej w latach 1686-1698" czy też konieczności zdefiniowania pojęć "uwłaszczenie" oraz "nomenklatura" w ramach dyskusji o uwłaszczeniu nomenklatury.

 

W ramach dyskusji o "koniu polskim" zapoznałem się z publicznym komunikatem "niech łeb janceta sczeźnie w końskim gnoju", co było niezwykle merytorycznym podsumowaniem dyskusji. Na moje biadolenia, że jest to w sumie groźba karalna (upubliczniłem na tamtym forum swe imię, nazwisko i jednostkę naukową) i że usunięcie wpisu to trochę za słaba reakcja, dostałem od moderatora pierwsze - i ostatnie ostrzeżenie. 

 

Gdy ów moderator był łaskaw wyrazić pogląd iż "definiowanie takich pojęć, jak "nomenklatura" i "uwłaszczenie" jedynie przeszkadza "należytemu przedstawienia zjawiska uwłaszczania nomenklatury", z którym to poglądem pozwoliłem sobie się nie zgodzić, przy kolejnym logowaniu przeczytałem priv owego moderatora do mnie, że "właśnie wyczerpałem limit ostrzeżeń (choć dostałem dotychczas tylko jedno, i to bezzasadnie)  i że mogę się, gdzie chcę odwoływać, że to niezgodne z regulaminem forum (no bo było niezgodne), choćby i do samego dziekana, to i tak nigdy nie uda mi się na nim zalogować".

 

No i faktycznie - ile razy próbowałem się potem na "boazerii" zalogować, tyle razy otrzymywałem taki komunikat, jaki dostawał Król Julian.

 

Obecnie - choć to już z 10 lat minęło - przeglądać zawartość mogę (przedtem i to nie było możliwe), ale zalogować się nie mogę. Zaś  blokada treści każdego komputera, z którego dokonałem próby zalogowania się. 

 

Więc, Królu Julianie, jeśli nie sam czymś "mistrzom boazerii", to może podpadł ktoś, po kim wynajmujesz mieszkanie lub ktoś, kto skorzystał z Twego komputera, wykonując nieszczęsna próbę zalogowania się.

 

Nie wyjaśnię swego stosunku do owej praktyki, bo adekwatne określenia nie są tu akceptowane przez Administratora. Że nie wszcząłem awantury u Dziekana Wydziału Humanistycznego UMCS, tego żałuję, bo forum owe - w odróżnieniu od naszego - finansowane jest z podatków.

 

Zastosowałem taktykę, wyrażaną ludowym przysłowiem: "nie rusz gówna, bo śmierdzi".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.