Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
piterzx

Pierwsza w Polsce blogosfera historyczna

Rekomendowane odpowiedzi

Ani jedno, ani drugie nie jest pismem obrazkowym (piktograficznym), Tyberiusz powinien mocno się zastanowić nad pojęciami którymi operuje a nie zna ich sensu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się ktoś ma tyle do napisania w temacie o cmentarzu żydowskim, że napisał 21 wiadomości?!

Kolejne 4 spamy

Tłumaczenie wg. google translate jednej z wiadomości

Więc, co o relacji między ICT bardzo ważne "zdrowia" dla starszego. Budowa obecnego Seikan tunelu, był nękany przez geologii kruchego powodzi część podwodna podziemia. Cena office2013

Jeśli niewielkim obszarze wytwarzania energii przez dobre, nasza stara infrastruktura sieciowa się odpadów wielkogabarytowych. Stał się wynikiem, który nie może być stosowany w CS6 chcesz korzystać z wysokiej jakości.

Windows 7 zakup w pierwszej kolejności w prefekturze Aomori, już Shinkansen przez centrum, można uzyskać dostęp do dużej prędkości do Tokio. Przyjdź 07 listopada, 8, 9 (piątek-niedziela) odbędzie się "festiwal i duży Dziękczynienia z liści jesienią."

Sprzedaż Windows8

Ponieważ Barcelona jest w pobliżu miasta z lotniska, będę dotrzeć w około 30 minut. Zainstaluj czysta instalacja jest uruchamiana z normalnie DVD. Cena office2013

I wygląda jak nowy New Balance. Mimo wysokiej wydajności jest dobry, niezaprzeczalne również są bardziej złożone.

To jest do przejścia [cienias] Państwa zamówienia z urzędu pro każdego. Byłoby pierwszym priorytetem, aby wiedzieć, jak korzystać z komputera rysunek.

Uwierzytelnianie licencji Office2010

Edytowane przez TyberiusClaudius

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
euklides   

"Poznać można po piśmie chińskim".

Ano nie można, bo tak na marginesie: to nie jest chiński tylko japoński.

:lol:

Po czym można odróżnić pismo chińskie od japońskiego? Wiem że kiedy Chińczyk porozumiewa się z Japończykiem to nie potrzebuje tłumacza po prostu pisze po chińsku co ma powiedzieć i Japończyk to rozumie, to znaczy że te pisma są co najmniej bardzo podobne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Furiusz   

Pismo japońskie - hiragana i katakana wywodzi się z chińskiego pisma. Za to języki nie są podobne, zupełnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Chyba wypróbuję bloga na tej blogosferze, na blogspocie mam mało wejść, choć ostatnio sporo piszę, a reklamować się nie lubię, bo to zajmuje czas, zobaczę jak wyjdzie test i jak będzie ok to się przeniosę

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Furiusz   

I jak założyłeś już bloga? Pytanie retoryczne bo widziałem już wpis. Jak porównanie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

I jak założyłeś już bloga? Pytanie retoryczne bo widziałem już wpis. Jak porównaniearrow-10x10.png?

Pod względem funkcjonalnym (w panelu bloggera) wolę blogspota ale tutaj chociaż ktoś to czyta bez żadnej informacji z mojej strony:

Zauważyłem że o poście znalazła się informacja na portalu, w liczniku wejść pojawiło się 139 (stan na dzis od początku, prawdzone przed chwilą), w sumie niedużo jak na 3 dni wiszenia na portalu (od 10 czerwca rano) ale z drugiej strony na blogerze przy informowaniu ludzi na fejsie i na paru forach o wpisach miałem w maju przy 6 wpisach jedynie 500 wyświetleń, a od początku czerwca do dziś 315

Myślę więc że na początek blogowania opcja całkiem niezła.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.